Poważne problemy zdrowotne Michaela Bibiego

fot. Michael Bibi / Facebook
News
Michael Bibi 2023

Popularny brytyjski didżej i producent, Michael Bibi, od kilku lat cierpi na szumy uszne. Niestety, ostatnio jego problemy zdrowotne się nasiliły. Artysta był zmuszony do odwołania swoich najbliższych występów, a obecnie przebywa w szpitalu.

Zdrowie priorytetem

Michael Bibi od kilku lat otwarcie mówił o swoich problemach ze słuchem i ostrzega opinię publiczną przed niebezpieczeństwami związanymi z nienoszeniem stoperów. W 2020 roku napisał na Twitterze: „DJ dba o twoje uszy, masz tylko jedną parę”.

Michael Bibi – Summer Sessions 2018

W zeszłym roku na początku grudnia wrzucił na swoje media społecznościowe selfie z kliniki w Miami, gdzie przechodził badania:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Byłem w Miami przez jakiś czas, pracując nad rozwiązaniem problemów ze słuchem / uchem wewnętrznym.
Dzisiaj doktor w końcu dał mi zielone światło bym pracował w ten weekend, lecz muszę bardzo uważać…
Do każdej osoby i wszystkich, którzy regularnie przebywają na scenie muzycznej lub w jej pobliżu kieruję swoje słowa – proszę, posłuchaj mojej rady – noś stopery… masz tylko jedną parę uszu, a po ich uszkodzeniu życie zmienia się na zawsze – napisał artysta

Koniecznie przeczytaj: Idziesz do klubu? Weź zatyczki. Problemy ze słuchem są już chorobą cywilizacyjną

Niestety ,problemy nie ustąpiły. Po serii występów w ostatnim półroczu artysta był zmuszony znowu zejść ze sceny. W ubiegłym tygodniu opublikował oświadczenie, w którym napisał, że odwołuje nadchodzące występy z powodu szumu w uszach. Artysta niemal od razu dostał ogromne słowa wsparcia od swoich kolegów i koleżanek z branży.

Po chwili braku aktywności w social mediach, Michael Bibi opublikował w środę film na Instagramie, gdzie podzielił się z fanami informacją na temat swojego stanu zdrowia. Diagnostyka w szpitalu wykazała, że poza szumami usznymi artysta ma jeszcze „jakiś nieznany neurologiczny problem”, który teraz zespół lekarzy stara się dokładnie zbadać. Brytyjczyk podziękował również swoim fanom za wsparcie oraz zapowiedział, że niebawem wróci:

My również życzymy Michaelowi szybkiego powrotu do zdrowia i wszystkiego najlepszego!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →