Michael Bibi z dobrymi wieściami! Obiecujące efekty walki o zdrowie

fot. via YouTube
News
Bibi

Michael Bibi, jeden z najpopularniejszych DJ-ów nowej fali muzyki house, z początkiem czerwca trafił do szpitala. Diagnoza okazała się dramatyczna, na szczęście kilka dni temu artysta poinformował o polepszającym stanie zdrowia. Sprawdź szczegóły.

Michael Bibi walczy o zdrowie

Przez wiele lat Michael Bibi publicznie dzielił się swoimi trudnościami ze słuchem i ostrzegał opinię publiczną przed niebezpieczeństwami związanymi z regularnym obcowaniem w głośnych pomieszczeniach. Po serii występów w ostatnich sześciu miesiącach, Brytyjczyk musiał zrezygnować z udziału na scenie.

Kilka tygodni temu opublikował oświadczenie, w którym ogłosił odwołanie nadchodzących występów z powodu szumów w uszach. Cała DJ-ska branża nie pozostała obojętna, wspierając go w słowach otuchy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. via instagram.com/michael_bibi_/

Specjalistyczna diagnoza okazała się znacznie poważniejsza – u artysty zdiagnozowano chłoniaka ośrodkowego układu nerwowego, czyli rzadkiego nowotworu atakującego kręgosłup i mózg. 

Witaj świecie, pisanie tego posta jest trudne… w zeszłym tygodniu zdiagnozowano u mnie chłoniaka układu nerwowego. Bardzo rzadki nowotwór atakujący mózg i kręgosłup. Niestety sytuacja postępuje szybko i muszę natychmiast zostać w szpitalu, rozpoczynając leczenie

Czytaj także: Najwięksi DJ-e świata w słowach wsparcia dla Moniki Kruse

W swoim urodzinowym wpisie na Instagramie Michael Bibi podzielił się z fanami podnoszącą na duchu wiadomością. Po niedawnej diagnozie chłoniaka ośrodkowego układu nerwowego, Brytyjczyk ujawnił, że jego pierwsza runda leczenia została zakończona. Najważniejszą informacją jest fakt, że guz wykazał znaczną redukcję o 40%. Ta aktualizacja oznacza znaczący kamień milowy w jego drodze do wyzdrowienia, a wsparcie i energia ze strony fanów odegrały tu kluczową rolę. Niezachwiane wsparcie ze strony jego zwolenników stanowiło bardzo potrzebne źródło pozytywnego nastawienia. Jak sam wspomina, support płynący od całego muzycznego środowiska jest w tych ciężkich dla niego chwilach fundamentalny. Przykład Michaela Bibiego służy jako przypomnienie o potędze jedności oraz sile miłości i pozytywnego nastawienia w pokonywaniu przeciwności losu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →