Monika Kruse z powodów zdrowotnych odwołuje wszystkie swoje występy

Fot. Mixmag.com
News
Monika Kruse bierze wolne

Niemiecka DJ-ka Monika Kruse ogłosiła swoją niespodziewaną decyzję w mediach społecznościowych.

Monika Kruse bierze wolne

Urodzona w Berlinie Monika Kruse od dłuższego czasu odgrywa ważną rolę nie tylko na niemieckiej scenie techno, ale również w innych zakątkach świata. Przykładowo można było ją zobaczyć na scenach dużych festiwali, takich jak m.in.: Tomorrowland, Kappa Futur Festival, Echelon Festival, Ikarus Festival i Cercle Festival.

Teraz artystka ogłosiła niespodziewanie w swoich mediach społecznościowych, że robi krok w tył i odwołuje wszystkie swoje wrześniowe koncerty. W swoim oświadczeniu pisze, że od dłuższego czasu cierpi na ataki paniki, a w ostatnich tygodniach miała kilka załamań. Podróżowanie stało się więc dla niej niemożliwe.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W przyszłości Monika Kruse chce doprowadzić swoje zdrowie do porządku i przeprasza swoich fanów oraz promotorów. Na tę przykrą wiadomość zareagowali już koledzy i koleżanki Moniki po fachu, tacy jak Anna Reusch, Lilly Palmer, Reinier Zonneveld czy Eli Brown. Artyści życzyli jej wszystkiego najlepszego i przyznali, że dbanie o własne zdrowie i ciało jest ważniejsze od koncertowania.

Ważna figura na scenie techno

Kruse jest nie tylko DJ-ką i producentką, posiada również własną wytwórnię płytową Terminal M. Odgrywała również ważną rolę na monachijskiej scenie rave we wczesnych latach 90. i była jednym z pierwszych aktywnych niemieckich artystów techno na arenie międzynarodowej. W 2000 roku założyła własną organizację charytatywną o nazwie No Historical Backspin, która prowadzi kampanie przeciwko rasizmowi, homofobii, antysemityzmowi i atakom na migrantów.

Monika Kruse – Montparnasse Tower Observation Deck in Paris, France for Cercle

Przy okazji tej smutnej informacji przypominamy wywiad, który przeprowadziliśmy z psycholog Martyną Trzepizur, absolwentką Uniwersytetu SWPS, pracującą obecnie w CPP we Wrocławiu na temat depresji. Tekst znajdziecie pod tym linkiem.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →