Portable 'w nieskończoność' dla wytwórni Perlon

Zapowiedzi

Portable przygotował dla wszystkich swoich fanów piąty studyjny album dla wytwórni Perlon zatytułowany 'Into Infinity'.

Alan Abrahams urodził się i wychowywał w Cape Town w RPA, gdzie realizował swoje pierwsze projekty muzyczne, łącząc tradycyjną afrykańską rytmikę z wpływami wczesnego chicagowskiego house. W 1997 przeniósł sie do Londynu i wkrótce wydał jako Portable doskonale przyjęte produkcje dla wytwórni Background.

Jego szczególna wizja gęstego, polirytmicznego microhouse spotkała się z entuzjazmem krytyki, zaś występy na żywo wsparte nieodpartym urokiem osobistym zaskarbiły sympatię publiczności na całym świecie.

Jako Portable artysta wydał cztery albumy – „Futuristic Experiments #5” i „Cycling” dla Background, „Version” dla berlińskiego ~scape oraz „Powers Of Ten” dla założonej przez siebie wytwórni Süd Electronic.

Pod koniec września do powyższej listy będzie można dopisać jeszcze jedną pozycję. Płyta zatytułowana „Into Infinity” zostanie tym razem wydana nakładem znanego labelu Perlon, z którym Portable współpracuje już od dłuższego czasu. Wśród zaproszonych gości, na krążku usłyszymy Efdemina, Lakuti oraz Johannesa Schöna.

Portable – Into Infinity [Perlon]

Data wydania: 26.09.2011

Tracklista:
01. Making Holes
02. Zero One
03. Beauty Pagent
04. Find Me
05. One Way feat. Efdemin
06. A Deeper Love feat. Lakuti
07. Island of Thought
08. Onward feat. Johannes Schön
09. Albedo Yachts
10. Fade Away

Polub muno.pl na Facebooku: