Piotr Bejnar w studio z… Krystyną Czubówną!

Zapowiedzi

Szef Otake Records skończył właśnie pracę nad debiutanckim albumem.

Piotr Bejnar to niezwykle pozytywna i barwna osobowość na polskiej scenie klubowej. Dzięki żywiołowym występom live, wydanym EPkom, które świetnie sprawdzają się na parkiecie, a także pracy jako głowa wytwórni Otake, znalazł się w gronie najciekawszych rodzimych producentów.
Artysta właśnie na swoim facebookowym fanpage ogłosił koniec prac nad długogrającym krążkiem. Premiera już w maju i nie zabraknie na niej na pewno ciekawych rozwiązań czy kolaboracji. Piotr przy jednym z utworów współpracował z właścicielką najbardziej rozpoznawalnego głosu w Polsce. Mowa oczywiście o Krystynie Czubównej.
Przeczytajcie albumową zapowiedź Piotra Bejnara poniżej.

Drodzy Przyjaciele,

Pragnę podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością. Przez ostatni rok bardzo mocno pracowałem nad płytą – moim pierwszym pełnowymiarowym albumem. Nadal gdzieś w szafie składuję szklankę wypełnioną łzami. Dzisiejszego dnia nagraliśmy ostatni dźwięk do płyty. Był to głos Pani Krystyny Czubówny. To była długa droga aby to zrealizować. Nie spałem pół nocy ale teraz już wiem, że pomysł, na który wpadłem wiele miesięcy temu był trafiony. Pani Krystyna w najbardziej romantycznym utworze jaki zrobiłem w życiu. Album wyjdzie w pierwszej połowie maja w Otake Records, na którym usłyszycie (mam nadzieję) zdecydowanie więcej zaskakujących gości. To jest idealny dzień do zakończenia tak długiej pracy.

Ściskam!

p.

ps. Wieczorem idę na wódkę….

Foto: Paweł Wyląg Photography
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →