Pioneer prezentuje CDJ-850

News

Firma Pioneer zaprezentowała kolejny produkt przeznaczony dla dj'ów - CDJ 850. Premiera w sierpniu tego roku!

Nowy odtwarzacz CDJ-850 daje to samo poczucie i działanie jak inne, wyższe modele w ofercie Pioneer. Oprócz połączenia ProDJ Link, CDJ-850 zawiera wiele innych rozwiązań z CDJ-2000 i 900, oferując znaczące zalety w porównaniu do modelu CDJ-800MK2.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

CDJ-850 wyposażono w to samo pokrętło wyboru, co CDJ-2000 i jest najbardziej przystępnym cenowo produktem w ofercie zawierającym wyświetlacz Wave umożliwiający obejrzenie szczytów i dolin odtwarzanej muzyki. Intuicyjne funkcja Tag List umożliwiają planowanie z wyprzedzeniem 10, 20 lub więcej ścieżek pozwalając na szybkie stworzenie tymczasowych list odtwarzania. Można zapisać je jako listy odtwarzania i przywołać później w rekordbox lub wykorzystać przy następnym występie.

 

 

Co więcej, to jedyny odtwarzacz wykorzystujący edytowanie list Tag, dzięki czemu można dodać lub zmienić kolejność ścieżek na liście. Adaptując się do różnych warunków pracy CDJ-850 odtwarza muzykę z CD, USB i z komputera, jak również pliki muzyczne 24-bitowe WAV i AIFF oraz skompresowane MP3 i AAC. CDJ-850 może być wykorzystywany jako kontroler Midi i 24-bitowa karta dźwiękowa do oprogramowania muzycznego z kompatyilnością HID, dla której wkrótce producenci oprogramania ogłoszą wsparcie typu Plug&Play.

 

Planowana cena CDJ-850 będzie wynosić $1000.

 

Kluczowe zalety

 

  • Zawiera większość głównych funkcji z modelu CDJ-2000: 206mm tarcza jog i duży wyświetlacz,
  • Możliwość odtwarzania szerokiego zakresu formatów plików cyfrowych: WAV, AIFF, MP3 itp,
  • Zawiera rekordbox, umożliwiający tworzenie i edycję list odtwarzania przed występem oraz przywoływanie ustawień cue i loop,
  • Menu ekranowe umożliwia szybki i łatwy wybór muzyki, a wyświetlacz fali zapewnia szybką orientację w dynamice utworu,
  • Przez podłączenie CDJ-850 przez specjalny interfejs (USB HID), bardziej zaawansowane oprogramowanie DJ można używać bez konieczności stosowania płyt sterujących,
  • Tag list umożliwia rejestrację i oznaczanie ścieżek za naciśnięciem przycisku,
  • Automatyczna pętla beatu, różnicowanie tempa, wznowienie odtwarzania CD i odporność na wibracje to tylko niektóre dodatkowe funkcje.

 

Źródło: pioneer.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →