Pierwsze Urodziny SQ klub

News

W minionym roku w SQ klub, można było usłyszeć znakomitych artystów. Podczas dwudniowego świętowania 29.09 i 30.09 , w wyjątkowej niebiańskiej scenerii usłyszymy, anielskie brzmienia tanecznej elektroniki. Legendarny duet SWAYZAK i brytyjski producent FUNKAGENDA oraz nasi polscy goście i rezydenci zapowiadają w Pozaniu wyjątkowo gorący wrześniowy weekend!!!

piątek 29.09 PIERWSZE URODZINY SQ – dzień pierwszy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SWAYZAK aka JAMES TAYLOR & DAVID BROWN (k7 / uk)
PETTER VON COIL (das erste dance / beats friendly / pzn)
JOANNA HILLY (habbitual people / pzn)
chillout:
LAJTEEN (muzikanova.pl / pzn)
BUSHA (eklektiv crew / pzn)

SWAYZAK -James Taylor i David Brown swe dźwięki nagrywają już od kilkunastu lat, wciąż zachowując status prawdziwych guru nowej muzyki tanecznej. Uwielbiani, cenieni, wielokrotnie (często nieudolnie) kopiowani, bardzo szybko zaprezentowali światu swoje własne, perfekcyjne brzmienie. Doskonałym przykładem muzycznego potencjału Swayzaka jest ostatnio wydany, podwójny krążek „Route de la Slack”, będący zbiorem rarytasów, remiksów oraz nigdy wcześniej niepublikowanych kawałków z ostatnich kilkunastu lat działalności duetu. Ten specyficzny zbiór B-side’ów okazuje się zadziwiająco spójnym, dojrzałym materiałem, który James Taylor i David Brown promować będą w Poznaniu. Na pewno nie zabraknie też największych hitów duetu, pochodzących z choćby wybitnej płyty „Dirty Dancing” (2002) czy ostatniej „Loops From The Bergerie” (2004). Swayzak należy do ścisłej czołówki światowego nowego grania, ciężar gatunkowy ich produkcji porównywany jest z dorobkiem takich twórców jak Leftfield, Underworld czy wczesny Primal Scream. Nic dodać nic ująć – elita wśród elektroników.

sobota 30.09 PIERWSZE URODZINY SQ – dzień drugi

FUNKAGENDA (groove digital / uk)
GLASSE (import! / w-wa)
SQ SPECJALITE aka JUNIORE & PATRYK HAGAL (sq klub / pzn)
BASE (sq klub / pzn)

chillout:
DISCOBART (das erste dance / tequila sound rise / pzn)
MARGIN (noviplayers / pzn)

FUNKAGENDA – pochodzący z Birmingham Funkagenda należy do najdynamiczniej rozwijających się artystów sceny house. Pomimo  młodego wieku, swoimi umiejętno-ściami producenckimi i świetnymi remiksami  zwrócił na siebie uwagę takich labeli jak Positiva, Subliminal, Big Love i Toolroom. Efektem tego było ukazanie się produkcji i remiksów . , które cieszą się dużym uznaniem największych tuz muzyki elektronicznej. Regularnie grają je i  umieszczają w swoich chart listach m.in..: Pete Tong, Mark Knight, Chris Lake, Sasha.
Funkagenda, który od 13 roku życia ma styczność z produkcja muzyki, na ‘głębokie wody” wypłynął dzięki remiksowi Crystal Waters – Gypsy Woman. Utwór okazał się wielkim przebojem Global Gathering 2005 i umieszczony został w specjalnym, festiwalowym wydaniu’ Pete Tong Essential Selection on Radio 1’.Od tego momentu kariera młodego Anglika nabrała rozmachu – przez 10 kolejnych tygodni pojawiał się na antenie BBC radio1 w audycjach Pete’a Tonga, Fergie i Judge Jules’a . W kolejce do jego studia nagrań ustawiają się liczni producenci ,m.in. Trophy Twins, Mark Knight,ATFC. Powszechna stała się opinia, że  wszystko czego się tknie  nabiera nowego , charakterystycznego dla niego brzmienia i ma wielkie predyspozycje do stania się parkietowym hitem. I tak też się staje – remiks ‘Insatiable’ dla Mark’a Knight’a,  ‘Changes’ dla Chris’a Lake okazały się strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć, że Funkagenda  prowadzi 2 wytwórnie : Pop Pop wspólnie z Trophy Twins, i niedawno powstałą Global Recordings.
    Jednak nie tylko na polu producenckim Funkagenda dał się poznać jako bardzo utalentowany muzyk. Spore sukcesy odnosi również jako dj, co potwierdzają jego międzynarodowe występy. W ostatnim czasie gościł m.in. w Nowym Jorku, Miami, Moskwie, Londynie, Tunezji, Rumunii. Ukoronowaniem jego didżejskich umiejętności jest rezydentura w kultowym Godskitchen w Birmingham, w którym raz w miesiącu porywa publikę w osławionym Babooshka Room.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →