Pets Recordings Showcase znów w natarciu

Wydarzenie

Pets Recordings ponownie rusza w tournee po Polsce odwiedzając Sopot, Szczecin i Lublin. Na zbliżających się imprezach wystąpią: J.Phlip, Till Von Sein oraz Martin Dawson!

Niedawno na łamach naszego serwisu pisaliśmy o wspólnym projekcie Burn Studios i wytwórni Pets Recordings. Podczas całego 2012 roku zaplanowano szereg imprez w kilkunastu miastach w Polsce, na których oprócz Catz’ n Dogz usłyszymy znane postacie sceny muzycznej jak: Eats Everything, Caude Vonstroke, Martin Dawson, J. Phlip, Till Von Sein, Maceo Plex czy też Axel Boman.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po niezwykle udanym debiutanckim wydarzeniu w katowickim klubie Inq w lutym tego roku, przyszedł czas na kolejne imprezy z serii Pets Recordings Showcase. Już 30 marca w sopockim Sfinks700 usłyszymy sety w wykonaniu J.PhlipTilla Von Seina oraz Catz’ n Dogz. Dzień później Pets Recordings odwiedzi szczeciński City Hall. Tam główna gwiazdą będzie Jessica Phillippe, wspierana przez Grzesia i Wojtka, chłopaków z Viadriny oraz kolektyw Canalia.

Kolejny przystanek na drodze Pets Recordings Showcase odbędzie się 9 kwietnia w klubie Soundbar w Lublinie. Skład artystów zapowiada się wybornie! Gwiazdą wieczoru będzie Martin Dawson, a jako support usłyszymy  Catz’ n Dogz, SLG, Optymista oraz Tobiasa Manou.

30.03.2012 – Pets Recordings Showcase

Gdzie: Sfinks700 – Sopot

Line up: J.Phlip, Till Von Sein, Catz’ n Dogz

31.03.2012 – Pets Recordings Showcase

Gdzie: City Hall – Szczecin

Line up: J.Philip, Catz’ n Dogz, Viadrina, Canalia

09.04.2012 – Pets Recordings Showcase

Gdzie: Soundbar – Lublin

Line up: Martin Dawson, Catz’ n Dogz, SLG, Optymist, Tobias Manou

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →