Orbital zrobili soundtrack do dość „wyjątkowego” serialu Netflixa. Premiera wkrótce

fot. Martyn Goodacre
Kultura News Zapowiedzi

Orbital skomponował muzykę do nowego serialu Netflixa "The Pentaverate", z udziałem m.in. Mike'a Myersa. Serial trafi do serwisu streamingowego 5 maja. Sprawdźcie szczegóły!

Orbital zapowiada coś niesamowitego

Fabuła serialu skupia się na tajnym stowarzyszeniu pięciu mężczyzn, tytularnym Pentaweracie, którzy wpływali na światowe wydarzenia od czasu, gdy w 1346 r. wybuchła najgroźniejsza pandemia w historii, znana jako czarna śmierć. W nowej produkcji Netflixa poza Mikem Myersem wystąpią m.in. tacy aktorzy jak Jeremy Irons, Ken Jeong, Richard McCabe, Lydia West oraz Jennifer Saunders.

The Pentaverate – oficjalny zwiastun

Zespół Orbital potwierdził swoje zaangażowanie w projekt 16 marca opisując efekty swojej pracy jako „jedną z ich najlepszych prac w historii!”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Orbital – klasyka brytyjskiej elektroniki

Elektroniczny duet Phila i Paula Hartnollów zaczął występować razem jako Orbital w 1989 roku i pomógł ukształtować brzmienie brytyjskiej muzyki tanecznej i elektronicznej w latach 90. Początkowo zespół rozwiązał się w 2004 roku, a następnie dwukrotnie wracał na scenę. Utwory takie jak Belfast, Chime i Satan są powszechnie uważane za jedne z najbardziej kultowych utworów elektronicznych w Wielkiej Brytanii wszechczasów. Ostatnio utwory te zostały zremiksowane przez takich artystów, jak ANNA, Eli Brown, Shanti Celeste i Dusky Ich najbardziej znanym utworem jest Halcyon On and On, który znalazł się w soundtracku kultowej pierwszej części filmu na podstawie popularnej gry Mortal Kombat.

Orbital – Halcyon On and OnPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →