Kolejne nazwiska na Open’er Festival

Wydarzenie

Kogo jeszcze usłyszymy na tegorocznej edycji gdyńskiego festiwalu?

Dzisiejsze ogłoszenia są nieco rozciągnięte w czasie. Alter Art zapowiedział, że nazwiska artystów będzie ogłaszał przez niemal całe popołudnie, od 12:00, aż do 15:00! Ile gwiazd dziś poznamy?

12:00 – Rae Sremmurd trzy lata temu szturmem wtargnęli na hip-hopową scenę i chyba nie mają zamiaru zwalniać. I to właśnie oni dziś jako pierwsi dołączają do składu Open’er Festival!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

13:00 – Jimmy Eat World przeszli długą drogę od pop-punku do gitarowej alternatywy i wychowali pokolenie fanów. Dziś to prawdziwy zespół-instytucja, który wreszcie zagra w Polsce!

14:00 –Nicolas Jaar to objawienie”! Tak mówiono chwilę po premierze jego debiutanckiej płyty. Kilka lat później to nadal jedna z najważniejszych postaci światowej elektroniki. Na Open’era przyjedzie ze swoją najnowszą płytą „Sirens”.

15:00 – Dua Lipa! Choć swój debiutancki album wyda dopiero 2 czerwca, to już dziś wiadomo, że będzie to jedna z najważniejszych płyt 2017 roku. A my usłyszymy ją niecały miesiąc po premierze, tylko na Open’erze!

Czekamy na kolejne ogłoszenie!


Potwierdzony do tej pory line-up Open’er 2017 wygląda następująco:

Radiohead, Foo Fighters, The Weeknd, The xx, G-Eazy, Rae Sremmurd, Mac Miller, Jamesa Blake, Prophets Of Rage, Solange, Moderat, Warpaint, The Kills, Royal Blood, George Ezra, Michael Kiwanuka, Taco Hemingway, Julia Pietrucha, The Dumplings

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →