ON AIR Festival – znamy pełen rozkład jazdy

fot. Royksopp / Angelina-Bergenwall
Festiwale Zapowiedzi
Royksopp

Mało Wam wrażeń po Feście? 9 i 10 września na warszawskim Lotnisku Bemowo odbędzie się 1. edycja nowego eventu na festiwalowej mapie Polski - ON AIR Festivalu. Dziś organizatorzy wydarzenia, ekipa Follow The Step, odkryła wszystkie karty.

ON AIR Festival na zakończenie lata

ON AIR Festival to zupełnie nowy miejski festiwal na muzycznej mapie Polski, którego cechuje nostalgia końca lata i radość ostatnich dni wakacyjnej beztroski. Na sporej przestrzeni warszawskiego Lotniska Bemowo zaprezentują się przedstawiciele muzyki alternatywnej, reprezentujący rozmaite brzmienia, od tych bardziej gitarowych po elektroniczne. My najbardziej czekamy na występy Jamiego xx, Tame Impali oraz legendarnego norweskiego duetu Röyksopp, który zagra swój DJ set. Oczywiście nie zabraknie też reprezentantów polskiej sceny, takich jak Artur Rojek czy Ralph Kaminski.

ON AIR to mieszanka klimatu londyńskiego Lovebox i legendarnej Lollapaloozy przeniesiona do tętniącej życiem Warszawy. Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych – od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip-hop po muzykę eksperymentalną. W miasteczku festiwalowym nie zabraknie także stref chilloutu, barów z orzeźwiającymi drinkami, foodtrucków z pysznym jedzeniem oraz mnóstwa innych atrakcji. Na festiwalowiczów czeka solidna dawka pozytywnej energii w otoczeniu neonów, dobrej muzyki i jedynej w swoim rodzaju atmosfery ostatnich dni wakacji! „On Air to połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Chcemy wykorzystać ostatnie słoneczne dni i wypełnić je muzycznym widowiskiem, jakiego w Warszawie jeszcze nie było

– napisali organizatorzy wydarzenia, Follow The Step.

Jamie xx – Gosh

ON AIR Festival 2022 – timetable

LINEUP ON AIR

ON AIR Festival 2022 – bilety

Jeśli tęsknicie za klimatem, jakiego uświadczyliście na FEST Festival w Parku Śląskim, to wiecie, co robić! Bilety na ON AIR Festival 2022 są dostępne na stronie wydarzenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ON AIR Festival 2022 – official city teaser


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →