CARBON Silesia Festival 2023 – oto pełny program

Boys Noize / materiały prasowe
Festiwale Zapowiedzi
BOYS NOIZE

Dwa dni, trzy sceny muzyczne i ponad 40 wykonawców. Coraz szybszymi krokami zbliża się wielkie święto muzyki elektronicznej na południu Polski, czyli CARBON Silesia Festival. Impreza odbędzie się w dniach 23 i 24 czerwca 2023 roku w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Sprawdźcie rozkład jazdy tegorocznej, trzeciej edycji wydarzenia.

Mnóstwo elektroniki w Zabrzu

W festiwalowym programie każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego, co poruszy do tańca nawet najbardziej opornych. Na scenie głównej wystąpi austriacka grupa HVOB – i to w wersji live w pełnym koncertowym składzie. Inną gwiazdą będzie Boys Noize – ten pochodzący z Niemiec DJ i producent, zdobywca nagrody Grammy jest uwielbiany zarówno przez underground jak i mainstream. Na pewno do tańca porwie niezawodny Erol Alkan, producent i DJ z Londynu. Tuż po nim wystąpi gwiazda jego wytwórni Phantasy Sound – Brazylijka Terr. Na pewno wielkim wydarzeniem będzie występ Lindstrøma – Norweg zagra live na swoich analogowych syntezatorach. Wystąpi też HOSH, gwiazda niemieckiej wytwórni Diynamic, współautor wielkiego przeboju „Midnight (The Hanging Tree)”. Ze słonecznego Tel Awiwu przyleci najbardziej znana izraelska grupa – duet Red Axes, a fanom melodic house i techno na pewno spodoba się występ Włocha Undercatta. Z kolei Johannes Albert, producent i DJ z Berlina, pokaże czym jest muzyczny eklektyzm i wszechstronność. Znajdzie się też kolejna atrakcja dla fanów drum and bassu – na festiwalu zagra angielski producent i DJ – Break. Podczas występu wspierać go będzie MC Rage. Dużym wydarzeniem będzie też występ DRS, który stanie na scenie wspólnie z DJ-em DOGGEREM. Na festiwalu będzie miksować płyty mieszkający w Berlinie Michal Zietara. Polską scenę reprezentować będą m.in. Penera, biøs, Ania Leon, RYSY, Kamp!, Bokka, Niemoc i czołówka polskich DJ-ów.

Poniżej znajdziecie godzinowe rozkładówki na piątek i sobotę:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

CARBON Silesia Festival to nie tylko muzyka – jedną z głównych osi festiwalu będzie także food market, oferujący najlepsze jedzenie w naszym kraju, a także strefa chill z dodatkowymi, dziennymi aktywnościami dla wszystkich tych, którzy na festiwalach poszukują czegoś więcej niż tylko szalonego tańca pod sceną. W tym duchu powstała inicjatywa CARBON by Day, czyli dzienna impreza i możliwość darmowego zwiedzania muzeum dla uczestników festiwalu. Muzeum w Sztolni Królowa Luiza, która bezapelacyjnie znajduje się na liście najciekawszych i najważniejszych obiektów muzealnych w Polsce. Do tego jeszcze CARBON Art Zone – wystawę prac młodych artystów oraz CARBON Academy – czyli warsztaty i panele poświęcone didżejowaniu i muzyce elektronicznej.

CARBON Silesia Festival 2023 – bilety

Na stronie Biletomat.pl dostępna jest ostatnia pula wejściówek na trzecią edycję zabrzańskiego CARBON Silesia Festival. Bilety na pełne, dwudniowe wydarzenie dostępne są w cenie 299 zł, natomiast jednodniowe wejściówki na piątek lub sobotę możecie nabyć za 169 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →