„Imprezujące” samochody Elona Muska w rytmie… Elona Muska

fot. Hubert Grupa
Lifestyle News Technologia
ELON MUSK

Chiński oddział Tesli wyprodukował krótki klip do utworu szefa firmy, Elona Muska - Don’t Doubt Your Vibe.

Elon Musk i jego „nastroje”

Przypomnijmy, Elon Musk po raz pierwszy stworzył numer w deseń progressive house’u w 2019 roku, a jego debiut produkcyjny pojawił się na początku 2020 roku pod egidą oficyny Emo G Records z Los Angeles. Kawałek Don’t doubt your vibe zawiera nawet wokale samego miliardera.

Elon Musk – Don’t Doubt ur Vibe

Nowy spot został wyprodukowany przez chiński zespół Tesli, który przygotował samochody i nauczył je programować własne oświetlenie, aby uzyskać niecodzienny efekt. Pojazdy urządziły sobie mini rave w magazynie, w którym umieszczono LED-owe, kolorowe teksty. Oczywiście prezentowane są tu najnowsze modele motoryzacyjnego tygrysa – Y oraz 3. Klip dość krótko i enigmatycznie opisano jako vibes (czyli nastroje) i nie zawiera żadnych wskazówek na temat nowych funkcji ani aktualizacji. Widzowie typują, że skoro samochody tak mocno migały, coś musi być na rzeczy – być może niebawem zostaną wprowadzone jakieś nowe funkcje oświetleniowe lub audio?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Elon Musk w Berlinie

W 2020 roku Elon Musk otrzymał nagrodę Axel-Springer Award, przyznawaną dla wybitnych osobowości, które wykazały się szczególnym nowatorstwem. To właśnie na tej gali Elon Musk poznał się ze Svenem Väthem, który podarował biznesmenowi specjalną, jednorazową kompilację służącą jako „ścieżka dźwiękowa do podróży w kosmos”. Kompilacja zawierała dwa remiksy kawałka Muska.

Na początku tego roku Elon Musk i Sven Väth połączyli siły podczas otwarcia gigafabryki Tesli w Berlinie.

Zagrałem kilka bitów techno na otwarciu naprawdę gigantycznej fabryki!!!

– napisał Väth.

Jaka była dalsza część tej berlińskiej eskapady? Elon Musk nie został wpuszczony do Berghain, dał upust swojej frustracji na Twitterze, po czym… postanowił ogłosić, że chce kupić ten serwis społecznościowy!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →