Hadone wraca do Polski. Tama z weekendowym klasykiem w stylu koncertowo-rave’owym

Fot. Artur AEN Nowicki
Eventpromo
hadone

Tama i jej kolejny weekendowy program może oznaczać tylko jedno. Ponownie spotkamy się w przestrzeni klubu przy Niezłomnych 2, obcując z jakościowymi imprezami i najlepszymi koncertami polskich artystów estradowych. Sprawdź, jakie smaczki czekają nas w najbliższych dniach.

Tama. Koncerty, rave, noc rezydentów

Nie zmienia się zwycięskiego składu. Formuła, gdzie najpierw delektujemy się jakościowymi koncertami w ramach rozgrzewki przed całonocnymi tańcami, sprawdza się w Tamie doskonale. Najbliższy weekend podtrzymuje tradycje i serwuje nam koncertowo-rave’owy koktajl wybuchowy. Zarówno w piątek, jak i sobotę usłyszymy w poznańskiej kulturowo-imprezowej miejscówce całkowicie wyprzedany koncert Ralpha Kaminskiego. Oba występy odbędą się w ramach jesienno-zimowej trasy koncertowej promującej doskonale przyjęty przez fanów i krytyków album Bal u Rafała.

Ralph Kaminski – Bal u Rafała

Sold out w tym wypadku nie oznacza, że nie będziemy mogli cieszyć się muzyką we wnętrzach Tamy. Na początek piątkowy rave pod batutą Hadone’a, jednej z ciekawszych postaci nowoczesnego techno. Miłośnik brudnej, tłustej i surowej rytmiki zdobył rzesze fanów, perfekcyjnie miksując oldschoolowe killery z lat 90. z szybkim, współczesnym techno. Kroku postarają mu się dotrzymać polscy DJ-e, jakimi są Tom Palash oraz debiutująca w Tamie rezydentka wrocławskiej Wyspy Tamka – Proteina. Całości asystować będzie czołowa polska VJ-ka – vj Lola.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tama, Hadone
Hadone / fot. via Facebook

Sobotnia noc stanie pod znakiem rezydentów Tamy. Cała trójka dała się poznać z wybornego, autonomicznego stylu, będącego brzmieniową wizytówką klubu. Kto stanie za deckami? Nocą rezydentów tym razem zajmą się Joana, Gary Holldman i KVSN. Na imprezę wejdziemy za darmo. Wystarczy wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku i pojawić się w klubie przed północą.

Hadone w Tamie – gdzie kupić bilety?

Najbliższa, piątkowa odsłona w Tamie stanie pod znakiem imprezy o podwyższonym ryzyku. Nowoczesną, ultra szybką wizję techno zaprezentuje Hadone wspierany przez polskich reprezentantów sceny klubowej. Bilety na to wydarzenie zakupimy w cenie 30 zł na stronie Biletomat.pl.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →