Nowy, wciągający numer Patricka Toppinga

fot. Patrick Topping / facebook.com/patricktoppingdj
News

Patrick Topping z przytupem zaczyna lato. Brytyjski didżej i producent na początku lipca zaprezentował swój nowy kawałek Shake My Booty - nie powinno go zabraknąć Waszej na house'owej liście tego lata.

Patrick Topping – z Newcastle na Ibizę

Pochodzący z angielskiego Newcastle Patrick Topping wielokrotnie potrafił pozytywnie zaskoczyć scenę swoją muzyką. Jego kariera nabrała tempa po wydaniu przełomowego Forget – kawałek stał się przebojem lata 2014 na Ibizie i do dziś jest jednym z najpopularniejszych utworów Toppinga.

Patrick Topping – Forget

Po okresie pandemicznej smuty założyciel Trick z dumą ogłosił, że jego wytwórnia w tym roku będzie miała rezydenturę na Ibizie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To spełnienie moich marzeń. Debiut Trick w DC-10 to surrealistyczne uczucie, ale także naturalny dom dla nas, ponieważ grałem w tym klubie tak wiele razy jako rezydent Paradise od 2013 roku. DC-10 jest najfajniejszym klubem na wyspie, więc bycie częścią tak legendarnego miejsca jest zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem w mojej dotychczasowej karierze!

A skoro znalazła się okazja do świętowania, to na parkiecie musi pojawić się coś nowego – i tak właśnie dostaliśmy Shake My Booty. Ten kawałek wnosi funkowy klimat i popową aurę – niektórzy nawet widzą w tym numerze pewne nawiązanie do radości i beztroski Spice Girls. Patrick Topping stworzył utwór pełen zabawnych, falujących elementów, od których ciężko się oderwać. Lekkość i dobry nastrój obecne przez cały czas trwania utworu sprawiają, że utwór ten jest idealny do ożywienia każdego letniego seta. Charakteryzuje go także uniwersalność – dużo rytmu i głębi wystarczy, by zawładnął parkietem na letniej miejscówce w ciągu dnia, a także nocą w każdym klubie. Trudno będzie nie wpaść w rytm Shake My Booty i zatańczyć dziko. Klip ma typowe neonowe sztuczki i motywy tańca hula-hoop, idealną metaforę ruchów.

Patrick Topping – Shake My Booty

Zobacz także: Drugi sezon Munocastu – czas, start! A_GIM: „Autorytety muzyczne zastąpił Spotify”Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →