Złota, niekoniecznie skromna. Nowa wkładka Audio-Technica urywa głowę i drenuje portfel

Fot. Audio-Technica
News
audio-technica

Sto sztuk jedynej takiej serii z okazji sześćdziesiątych urodzin. Japońska firma Audio-Technica świętuje jubileusz w iście limitowanym stylu.

Święta Bożego Narodzenia i związany z nimi szał zakupowy lada chwila zapukają do naszych drzwi. Wybór odpowiedniego prezentu nigdy nie jest prosty. Szalejąca w tym roku inflacja nie pomoże tym bardziej, dlatego na najbardziej wykwintne podarunki pozwolą sobie nieliczni. Jeśli w wiadomy sobie sposób posiadasz ok. 10 tysięcy euro, najnowszy model słuchawek Audio-Technica AT-MC2022 może być Twój. W sprzedaży w okresie zimowym dostępny będzie w ograniczonej liczbie sztuk indywidualnie numerowanych. To jednak niejedyna atrakcja przygotowana przez japońskiego giganta elektroniki.

Audio-Technica
Fot. Audio-Technica

Audio-Technica. Wyjątkowy jubileusz

Założona w 1962 roku AudioTechnica świętuje w tym roku okrągłą rocznicę z pomocą jedynych takich słuchawek i wkładek gramofonowych. Firma jako pierwszą stworzyła stereofoniczną wkładkę gramofonową AT-1, której – jak opisuje na swoich łamach portal Top-Hi-Fi Video Design – doskonała jakość i dopracowana konstrukcja na starcie wyznaczyły kierunek rozwoju firmy założonej przez projektanta wkładki, Hideo Matsushitę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To zaszczyt dostarczać wysokiej jakości doświadczenia audio milionom ludzi na całym świecie. To, co zaczyna się jako prosta wibracja – subtelny ruch skutkuje emocjonalnym połączeniem czy to podczas głębokiego słuchania albumu, czy dzielenia się swoim głosem ze światem

– mówi prezes Audio-Technica, syn Hideo, Kazuo Matsushita.

Materiały do stworzenia słuchawek zostały w całości pozyskane w Japonii. Łącząc innowacje technologiczne z tradycyjnym wzornictwem, z którego słynie Japonia, wykorzystują one techniki Maki-e (obraz prószony) i hou-ou phoenix (azjatycki feniks, symbol cesarzowej). Drewniane obudowy słuchawek zawierają ręcznie malowane wzory Sakura (kwiat wiśni) z masą perłową po lewej i prawej stronie. Dodatkowo membrana posiada kopułkę centralną z czystego tytanu, sprasowaną do grubości 30 mikronów (0,03 mm), która podkreśla średnie tony przy doskonałej charakterystyce wysokich częstotliwości.

Audio-Technica
Fot. Audio-Technica

AudioTechnica oprócz słuchawek zapowiedziała również limitowaną edycję AT-MC2022, będącą owocem sześciu dekad doświadczeń firmy w produkcji wkładek gramofonowych. W przeciwieństwie do słuchawek ich liczba ustalona została na jedynie 60 sztuk.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →