No Regular Play chronią 'zagrożone gatunki’

Zapowiedzi

No Regular Play przygotowują debiutancki album dla wytwórni Wolf+Lamb. Premiera płyty 'Endangered Species' planowana jest na listopad.

No Regular Play tworzą Greg Paulus i Nick DeBruyn. Panowie przyjaźnią się od dzieciństwa, wspólnie odkrywali muzykę słuchając hip-hopu i jazzu. Greg doskonalił umiejętności gry na trąbce pod okiem profesorów szkoły muzycznej na Manhattanie. W 2006 roku rozpoczęli eksperymenty z elektroniką, łącząc ją z żywymi instrumentami. Dwa lata później poznali chłopaków z Wolf+Lamb co zapoczątkowało przełom w ich karierze.
Po kilku dobrze przyjętych EP-kach dla Wolf+Lamb, No.19 Music i Supplement Facts nadszedł czas na długogrający debiut – album ’Endangered Species’. No Regular Play wyjaśniają sens tytułu słowami: ludzie, którzy naprawdę dbają o muzykę i sztukę w czystej formie są zagrożonym gatunkiem we współczesnym świecie. Płyta będzie wyrazem hołdu dla nich.
Możemy zatem spodziewać się muzyki na najwyższym poziomie, do którego No Regular Play przyzwyczaili nas wcześniejszymi nagraniami. Czekamy z niecierpliwością do listopada, kiedy to 'Endangered Species’ trafi do sprzedaży.
No Regular Play – Endangered Species [Wolf+Lamb]
Data wydania: 23.11.2012
Tracklista:
01. Birdfeathers
02. Wont Quit
03. Endangered Species
04. Nameless
05. Never Had Enough
06. Kickback
07. El Dorado
08. The Answer
09. Card Game
10. Keep it Right
11. Where They Lay


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →