An On Bast i Król w oprawach, jakich jeszcze nie widzieliście

News

Zanurz się w audiowizualnej rzeczywistości - wrocławskie Centrum Technologi Audiowizualnych zaprasza na NIGHT MEDIA LAB 3.0.

Idiom edycji został zaczerpnięty z terminu koncepcji Web 3.0. To kolejny etap rozwoju technologii internetowych, w którym następuje przekraczanie granic pomiędzy światami wirtualnym, a realnym. Twórcy wydarzenia chcą w ten sposób podkreślić i zapewnić, że publiczność NML 3.0 doświadczy pełnego zanurzenia w audiowizualnej rzeczywistości.

Podczas wydarzenia zobaczymy Osmo Nadira z premierowym audiowizualnym performensem CORONA. Artysta podczas występu będzie wydobywać dźwięki z takich „instrumentów” jak wrzeciona wyposażone w czujniki przyspieszenia ziemskiego, struny laserowo-dźwiękowe, radar czy wahadła. Zaprezentuje się także Król, którego indie-elektroniczna twórczość zostanie zestawiona z cyberpunkową estetyką wizualizacji derubare. Na scenie wystąpi także An On Bast, która zagra z systemu modularnego w towarzystwie projekcji vjki Emiko. Do tego zaprezentuje swój multimedilany występ członka projektu SLAP, Spectribe.
Nowością tej edycji będzie pokaz filmów eksperymentalnych poświęcony zagadnieniom przestrzeni kosmicznej. W ciągu dnia, sala kinowa Centrum Technologii Audiowizualnych zamieni się w… kokpit promu kosmicznego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

24.06.2016 l NIGHT MEDIA LAB 3.0 l CENTRUM TECHNOLOGII AUDIOWIZUALNYCH l WROCŁAW

zdjęcie główne: fb.com/centrumtechnologii.audiowizualnych
źródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →