Nico Moreno i spółka zamykają sezon wiosenny w Tamie

fot. Nico Moreno / Facebook
Eventpromo
nico moreno

Obsession to cykl imprez organizowany w poznańskiej Tamie, który nazwą nawiązuje do kultowego już paryskiego Possession. Ze względu na zawieszenie działalności kolektywu, który narobił niebywałego zamieszania w świecie muzyki elektronicznej, przedstawiciele wielkopolskiego klubu zdecydowali się nie wstrzymywać tej formuły. Ostatnia, trzecia impreza cyklu w tegorocznym sezonie wiosennym, odbędzie się w piątek 30 czerwca – gwiazdą będzie Nico Moreno, który przybędzie do Poznania w doborowym towarzystwie.

Obsession – mocne uderzenie nowej fali na koniec czerwca

Nicolas Bloche, tworzący pod aliasem Nico Moreno, jest jednym z głównych reprezentantów francuskiej nowej fali rave. Urodzony w roku 1997 didżej i producent z nadmorskiego Caen, zaczął produkować w wieku 20 lat. Jego twórczość znalazła uznanie wśród takich artystów i artystek jak Rebekah, Paula Temple, Perc, SHDW & Obscure Shape i Luca Agnelli. Dziś jego dynamiczne, bezkompromisowe, indurstrialne sety gromadzą tysiące ludzi pod sceną.

Nico Moreno – She Is Corrupted [TG001]

Kolejną gwiazdą będzie utalentowana producentka i didżejka z Monachium – CAIVA. Niemiecka artystka tworzy zróżnicowaną i eklektyczną gamę muzyki, wykorzystując swój głos, gitarę, saksofon i fortepian. Ten unikatowy tygiel wpływów, ukształtował jej niebanalne brzmienie, które łączy w sobie formy folku i złotej ery ambient-techno.
Jej debiut Fatigue w brytyjskiej wytwórni Lobster Theremin został wydany w Live From Earth we współpracy z Julianem Mullerem. Niedawno gościnnie wystąpiła w synthwave’owym kawałku Find My Way zamykającym najnowszy, arcykapitalny album Løvehjerte jej dobrego kolegi z oficyny – Kenta Tonninga, czyli MRD.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

CAIVA – Take Me Higher [LT106]

Ostatnim gościem zagraniczym na najbliższej imprezie Obsession w Tamie będzie nowy talent z fracuskiej sceny – młody didżej i producent Under the Moon.

Under The Moon – Money Addiction

O oprawę wizualną występów zadba rezydentka poznańskiego klubu – vj Lola Haze.

Obsession z Nico Moreno w Tamie – bilety

Wejściówki na ostatnią imprezę Obsession w sezonie wiosennym możecie nabyć u naszych przyjaciół w Biletomat.pl. Do 12 czerwca włącznie, lub wyczerpania zapasów bilet możecie nabyć w cenie 79 zł.

Oczywiście posiadacze specjalnych wiosennych karnetów Obsession, które wyprzedały się jak świeże bułeczki jeszcze przed pierwszą wiosenną imprezą cyklu wchodzą normalnie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →