Nadchodzi 5. edycja Techno jest Kobietą

fot. materiały promocyjne
Eventpromo
pałąc kultury

Ekipa Instytutu pragnie Was zaprosić na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet. Na piątej edycji imprezy z cyklu Techno jest Kobietą - Panie Proszą Panów, szykujcie się na garść najlepszych projektów autorstwa polskich artystek sceny elektronicznej, które szturmem przejmują krajowe i europejskie kluby. A wszystko to w samym sercu Warszawy, w murach Pałacu Kultury i Nauki.

Panie Proszą Panów

11 marca, tuż po Dniu Kobiet, kolejna edycja Techno Jest Kobietą – tym razem w symbolicznym miejscu i w wyjątkowych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie poprowadzą nas brzmienia wspaniałych kobiet, z którymi wyruszymy w kosmiczną podróż przez wszelakie zakamarki muzyki elektronicznej. A wszystko to na trzech scenach: głównej – Sali Diamentowej, instytutowej – Sali Kryształowej oraz chilloutowych schodkach, pośród marmurowych ścian najpopularniejszego budynku w Polsce. Wedle tradycji znanej od lat, w nocy takiej jak ta, to do tańca Panie Proszą Panów. Na ten moment line-up imprezy nie został jeszcze ogłoszony, jednak już dziś możemy być pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy wspomnieć, że na ostatnich imprezach cyklu wystąpiły takie postacie jak Anja Kraft, Alex Blikst, An On Bast live, Carla Roca, LuLu Malina, Mia Twin, Ola Teks czy T A K A. Koniecznie sprawdźcie rozmowę naszego redakcyjnego kolegi Artura Wojtczaka z Iwoną Korzybską o inicjatywie Techno Jest Kobietą.

Adoracja – Techno Jest Kobietą

Zobacz także: 20 lat „Deep Cuts” The Knife. Herbata z czajem i hot-dog z MDMA

Techno jest kobietą – bilety

U naszych przyjaciół z Biletomat.pl znajdziecie pierwszą pulę wejściówek, które do końca stycznia możecie nabyć za jedyne 69 zł. W lutym cena biletów wzrośnie do 99 zł, zatem nie zwlekajcie z zakupem!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bilety na Panie Proszą Panów 2023

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →