Music Of The Future prezentuje Addison Groove – BILETY

Wydarzenie

Czas na kolejną odsłonę serii imprez Music Of The Future. Tym razem gościem specjalnym będzie Addison Groove, który zagra 17 lutego w warszawskim klubie 1500m2.

Swoją muzyczną przygodę Antony Williams rozpoczął w 2006 roku kiedy to nagrał pod pseudonimem Headhunter kilka singli dla wytwórni Tempa. Także nakładem tego labelu wkrótce ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Nomad”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nagle niemalże znikąd, w sieci pojawił się utwór „Footcrab”, który był pierwszym nagraniem jako Addison Groove. Reakcja na to wydawnictwo była fenomenalna, Williams nie tylko zebrał pozytywne opinie krytyków, ale także odniósł komercyjny sukces w świecie muzyki klubowej. Czerpiąc swoją fascynację ze sceny Chicago ghetto tek czy jukeów, Addison sprawił, że jego utwory odbiły się szerokim echem na całym świecie.

Wkrótce ma się ukazać pierwszy longplay Addisona dla należącej do Modeselektor wytwórni 50 Weapons. Warto także wspomnieć, że Addison Groove zwyciężył w tegorocznym plebiscycie Dubstep Forum Awards w kategorii 'Best 120-140 BPM Producer’.

Addison Groove będzie gwiazdą kolejnej odsłony serii imprez Music Of The Future. Artysta wystąpi 17 lutego 2012 roku w warszawskim klubie 1500m2, a wspierać go będą Sentel, Intreau, SH Jack, Puto oraz Mustnotsleep.

KONKURS!

Wśród osób, które zamówią bilety na Muno.pl na imprezę z udziałem Addison Groove rozlosujemy torbę Music Of The Future od HO::LO 🙂


Latest tracks by addisongroove

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →