Munoludy 20XX – Event Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX Event Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Event Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Event Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Event Roku Polska 2019. Oto one!

5. INSTYTUT FRIDAY & SATURDAY 2019

4. BORIS BREJCHA FSO 2019

3. UNDERCITY 2019

Kolejny projekt wydany ze stajni Follow The Step i – a jakże Smolnej – który szturmem wdarł się w kalendarze spragnionych dodatkowych wrażeń muzycznych festiwalowiczów. Warszawski Torwar i tym razem gościł nazwiska światowej sceny: Claptone, Oscar Mulero, Rebekah, I Hate Models, Kölsch. Powtórka z rozrywki i ponownie trzecie miejsce!

munoludy 20xx

2. AUDIORIVER SUN/DAY 2019

Nieodłączny element Audioriver, czyli niedzielna część festiwalu, należy do grona jednego z piękniejszych momentów polskich festiwali ostatnich lat. Otoczka stworzona wokół Sun/Day zapisała się złotymi zgłoskami na kartach nie tylko Płocka, ale całej mapy festiwalowej. Ten, kto był chociaż raz doskonale wie, o czym mowa!

munoludy 20xx

1. WISŁOUJŚCIE 2019

Twierdza Wisłoujście na dobre zdobyła serca klubowiczów. Wyłącznie polscy artyści, do tego krajobraz z najstarszą fortyfikacją nadmorską na polskim wybrzeżu i tysiące fanów muzyki elektronicznej. Czyżby nowy kandydat do miana faworyta corocznego plebiscytu? Się okaże! Póki co, dwie nominacje, dwa zwycięstwa. Tak trzymać!

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →