Munoludy 20XX – Event Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX Event Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Event Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Event Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Event Roku Polska 2019. Oto one!

5. INSTYTUT FRIDAY & SATURDAY 2019

4. BORIS BREJCHA FSO 2019

3. UNDERCITY 2019

Kolejny projekt wydany ze stajni Follow The Step i – a jakże Smolnej – który szturmem wdarł się w kalendarze spragnionych dodatkowych wrażeń muzycznych festiwalowiczów. Warszawski Torwar i tym razem gościł nazwiska światowej sceny: Claptone, Oscar Mulero, Rebekah, I Hate Models, Kölsch. Powtórka z rozrywki i ponownie trzecie miejsce!

munoludy 20xx

2. AUDIORIVER SUN/DAY 2019

Nieodłączny element Audioriver, czyli niedzielna część festiwalu, należy do grona jednego z piękniejszych momentów polskich festiwali ostatnich lat. Otoczka stworzona wokół Sun/Day zapisała się złotymi zgłoskami na kartach nie tylko Płocka, ale całej mapy festiwalowej. Ten, kto był chociaż raz doskonale wie, o czym mowa!

munoludy 20xx

1. WISŁOUJŚCIE 2019

Twierdza Wisłoujście na dobre zdobyła serca klubowiczów. Wyłącznie polscy artyści, do tego krajobraz z najstarszą fortyfikacją nadmorską na polskim wybrzeżu i tysiące fanów muzyki elektronicznej. Czyżby nowy kandydat do miana faworyta corocznego plebiscytu? Się okaże! Póki co, dwie nominacje, dwa zwycięstwa. Tak trzymać!

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →