Munoludy 20XX – DJ/DJka/Live Roku Techno Polska 20XX. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20XX Dj DJka Live Techno Roku Polska 20XX wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii DJ/DJka/Live Roku Techno Polska 20XX, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii DJ/DJka/Live Roku Techno Polska 20XX

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii DJ/DJka/Live Roku Techno Polska 20XX. Oto one!

50. AERNIAX

49. KOZA

48. MICHAŁ WOLSKI

47. CYRYL

46. FACHEROIA

45. MELANIA

44. ANII

43. SIN

42. PIOTR HO

41. MILENA GŁOWACKA

40. KAJKO

39. VIOLENT

38. DZUMA

37. KASIA GOŚCIŃSKA

36. AXIS OPERANDI

35. SMOLNY

34. TAKA

33. GIGEE

32. MACEWICZ

31. MANOID

30. OLIVA

29. MICHAŁ JABŁOŃSKI

28. COSMAYA

27. PENERA

26. CHINO

25. MONSTER

24. TRUANT

23. BIØS

22. ZARIUSH

21. AKME

20. DJ TOBIASZ

19. VACOS

18. DIANA D’ROUZE

17. AETHA

16. TOM PALASH

15. KUBA SOJKA

14. AN ON BAST

13. JACEK SIENKIEWICZ

12. DUSS

11. A_GIM

10. DTEKK

9. AKSAMIT

8. SIASIA

7. ANJA KRAFT

6. CARLA ROCA

5. SEPT

4. BLAZEJ MALINOWSKI

3. DEAS

Oh, Karol. Znowu Ty. Kto by się spodziewał. Bo na pewno nie my. Okrągłe 6 EP-ek wydanych w 2 lata i to w dodatku wytwórniach z niej pierwszej łapanki: Second State, Planet Rhythm i Dynamic Reflection. Jak tak dalej pójdzie, z Deasem spotkamy się przy okazji kolejnej edycji naszego plebiscytu. Nie minęło pół roku, a ten już ma na koncie dwa wydawnictwa. Czy to koniec? Nic bardziej mylnego. Witamy w TOP3!

Munoludy 20xx

2. ZAMILSKA

Jedna z najjaśniejszych gwiazd rodzimego clubbingu. Lubiąca eksperymentować, badać nowe dźwięki Zamilska, swoje destynacje muzyczne uplasowała gdzieś pomiędzy zmasowanym techno, elektro i industrialem. Natalia, gratulujemy!

munoludy 20xx

1. VTSS

Trzeba uczciwie przyznać, że progres, jaki na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy dokonał się u VTSS, jest godny podziwu. Jeszcze w poprzednim zestawieniu Dj/Djka/Live Roku Techno, Martyna zajęła 8 miejsce. Po upływie 24 miesięcy – nie ma sobie równych. Nasza najpopularniejsza reprezentantka muzyki techno na obczyźnie pnie się w światowej hierarchii w zatrważającym tempie i tylko ona sama wie, gdzie są jej granice. Może nie widać, ale właśnie wstaliśmy i bijemy brawo!

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →