Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Artystka/Artysta/Zespół Roku Polska 2021

fot. Materiały prasowe
News
munoludy 2021

Munoludy 2021 dobiegły końca! Tegoroczny plebiscyt zgromadził jeszcze więcej głosów polskiej sceny klubowej i festiwalowej, niż którakolwiek poprzednia edycja. Sprawdź, kto tym razem odbierze statuetkę dla najlepszej lub najlepszego Artystki/Artysty/Zespołu tego roku.

Munoludy 2021. Co nowego w plebiscycie?

Najważniejszy plebiscyt poświęcony muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej w Polsce dobiegł końca. Nie odbyło się jednak bez zaskoczeń i nowości. Jak wyjaśnialiśmy w artykule otwierającym drugi etap głosowania, tegoroczny konkurs prezentuje nowe techniki uwierzytelniania za pośrednictwem Facebooka, jak również autorski system głosowania.

Ubiegłoroczne Munoludy odbyły się bez kategorii Artystka/Artysta/Zespół Roku. Po pandemicznej edycji wracamy jednak do pełnoprawnego plebiscytu! Wyróżnieni w tej kategorii zostali najważniejsi przedstawiciele i przedstawicielki sceny muzycznej ubiegłego roku. To w końcu dzięki nim nasza rodzima kultura rozwija się w dynamicznym tempie i na coraz większą skalę podbija zagraniczne lokale. Zobacz, kto w ubiegłym roku najmocniej zachwycił głosujących w plebiscycie Munoludy 2021.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021, Artystka/Artysta/Zespół Roku

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Artystka/Artysta/Zespół Roku

Po przeliczeniu wszystkich głosów ogłaszamy wyniki! Sprawdź, kto wygrał w powracającej po dwóch latach kategorii Artystka/Artysta/Zespół Roku:

10. MALA HERBA

9. ETNOBOTANIKA

8. IKARVS

7. SARAPATA

6. BAASCH

5. NOVIKA

4. COALS

3. IGO

Świetnie znany czytelnikom Muno Igor „Igo” Walaszek ponownie staje na podium w plebiscycie Munoludy. W trakcie ostatniego rozdania w kategorii Artystka/Artysta/Zespół Roku współtworzony przez niego projekt Bass Astral x Igo otrzymał największą liczbę głosów. W tym roku jednak głosujący w plebiscycie Munoludy 2021 zwrócili uwagę na jego solowe dokonania, wciąż przekraczające nowe granice artystycznego wyrazu.

2. KAMP!

Dekadę od wydania ich debiutanckiego albumu, łódzki zespół Kamp! wciąż potrafi odkrywać nowe brzmienia. Choć czerpią garściami z historii synth popu i muzyki lat 80., ich muzyka nie przestaje być aktualna i zaskakująca. Dlatego nikogo nie zdziwi ich obecność na zaszczytnym, drugim miejscu na podium w kategorii Artystka/Artysta/Zespół Roku.

1. RYSY

Warszawski duet producencki również nie jest obcy fanom plebiscytu Munoludy. W 2016 roku Rysy otrzymali statuetkę w kategorii Najlepszy Debiut. Od tamtego czasu ich działania nie znikają jednak z naszego radaru, a ich żywe i melodyjne kompozycje wciąż zaskakują nas swoją oryginalnością, jak i głębią brzmienia. Zwycięzcami plebiscytu Munoludy 2021 w kategorii Artystka/Artysta/Zespół Roku zostają Rysy. Gratulacje!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →