Ostatni dzień na zgłoszenie Twojej muzyki!

News

Jeśli chcesz, by Twój utwór znalazł się na naszej kompilacji "MUNOCUDY", wyślij go do nas jak najszybciej! Na muzykę czekamy tylko do dziś!

Ubiegłoroczna kompilacja „MUNOCUDY 2015„, składająca się w dużej mierze z nadesłanych przez Was demówek, była eksperymentem, który pokazał, że utalentowanych artystów w Polsce nie brakuje. Z efektu końcowego jesteśmy bardzo zadowoleni (i czytelnicy również, o czym świadczy ponad 5 tysięcy pobrań), dlatego w tym roku nie zmieniamy formuły i również stawiamy na Waszę muzykę!

Jeśli chcesz, by Twój utwór pojawił się na nadchodzącej kompilacji „MUNOCUDY Polskiej Muzyki Elektronicznej Volume 3„, wyślij go do nas! Najciekawsze propozycje ukażą się na składance, która będzie rozpowszechniana za darmo za pośrednictwem Muno.pl. Planowana data premiery to 23 grudnia 2016 r.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MUNOCUDY 2016: ZGŁOŚ SWÓJ UTWÓR – REGULAMIN

1. ZASADY OGÓLNE

– Interesują nas utwory, których jesteś w 100% autorem i masz do nich pełne prawa autorskie. Utwór nie może zawierać nielegalnych sampli lub fragmentów innych utworów, do których nie posiadasz praw.
– Utwór nie może być wcześniej wydany, chyba, że posiadasz pisemną zgodę wytwórni na jego nieodpłatne rozpowszechnianie (w tym przypadku musisz je do nas dostarczyć).
– Przesłany utwór musi być w pełni skończony, poprawnie zmiksowany i zmasterowany.
– Zgłaszając do nas swój utwór jesteś świadomy, że będzie on rozpowszechniany za darmo na kompilacji 'MUNOCUDY Polskiej Muzyki Elektronicznej Vol. 3′ i wyrażasz na to zgodę.
– Jesteś świadomy, że nie przysługują ci żadne korzyści majątkowe z tytułu ukazania się kompilacji 'MUNOCUDY Polskiej Muzyki Elektronicznej Vol. 3′.


2. SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Preferowany gatunek: muzyka elektroniczna
Przykładowa nazwa pliku: artysta-tytul-mix.mp3
Format: WAV 44.1 kHz/16bit/Stereo lub MP3 320kbps/Stereo
Preferowane serwery: Dropbox, Google Drive lub inne chmury pozwalające na pobranie pliku bez rejestracji, WeTransfer, link do prywatnego utworu na SoundCloud z opcją download.

3. ZGŁASZANIE UTWORU

Link do swojego utworu prześlij na adres [email protected]. W tytule maila wpisz: „MUNOCUDY: Nazwa artysty – Nazwa utworu„, a w treści kilka słów o sobie oraz koniecznie dopisek:
Oświadczam, że jestem autorem utworu „tu wpisz nazwę utworu” i posiadam do niego pełne prawa autorskie. Wyrażam zgodę na jego nieodpłatne wykorzystanie na kompilacji „MUNOCUDY Polskiej Muzyki Elektronicznej Volume 3”, rozpowszechnianej za darmo za pośrednictwem serwisu Muno.pl. Jestem świadomy, że nie przysługują mi z tego tytułu żadne korzyści majątkowe. Podpis: imię i nazwisko

Na utwory czekamy do 19 grudnia 2016 r.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →