Mødule: plany na najbliższe miesiące

News

Nadchodzą cztery imprezy z ciekawymi importami, a ekipę zasila nowy członek. Sprawdź co słychać u Mødule!

Mødule to cykl imprez zorientowanych przede wszystkim na muzykę i prywatność. Próżno szukać tam fotografów, a na samych imprezach niemile widziane jest wyciąganie smartfona z kieszeni. Projekt narodził się 5 lat temu w Katowicach i od tego czasu efektywnie działa na technicznej scenie południowej Polski. Mødule w swoich eventach kładzie duży nacisk  na świeżość – stroni od powszechności i repetytywności. Przekłada się to na wyszukane bookingi. Do tej pory, dzięki nim po raz pierwszy usłyszeliśmy w Polsce takich artystów jak Zadig, UVB, P.E.A.R.L., Blue Hour czy Setaoc Mass.
W rozpoczynającym się sezonie projekt nie zwalnia i do końca roku przedstawia 4 ciekawe importy, z czego aż 3 z nich to debiuty w kraju nad Wisłą. Dotychczasowy skład, czyli Capo, Oskar Dragon i The Effaith zasili VJ Martinova, która będzie czuwać nad niepowtarzalną oprawą wizualną. Co szykują w tym sezonie?

14/10 – Dimi Angelis, Das Lokal, Wrocław
Dimi Angelis to Holender, który od wielu lat zaznacza swoją obecność świetnymi wydaniami m.in. w Figure, MORD, czy własnym ANGLS. Dimi znany jest również z wspólnych sesji studyjnych z Jeroen Search – produkcje wychodzące z ich jamy ukazują się w mocno limitowanych nakładach A&S. Jego styl to dynamiczne, surowe techno pełne brzmień z kultowych maszyn Rolanda.
21/10 – Invite, Szpitalna 1, Kraków
Invite cieszy się sporą rozpoznawalnością wśród fanów techno za sprawą serii podcastów Invite’s Choice, gdzie swój głos zabiera sama śmietanka tego mrocznego światka. Invite od 2015 prowadzi także label, którego wydania na czarnym złocie nierzadko stawały się stałymi bywalcami w setach wielu DJów. Cechą unikatową jego występów jest wyrafinowanie w dobieraniu utworów i częste sięganie do produkcji z minionych dekad.
17/11 – Amotik, Das lokal, Wrocław
Amotik gościł już w Polsce, ale jeszcze nie na południu. Na scenie pojawił się stosunkowo niedawno, lecz w krótkim czasie zdążył rozkręcić swoją karierę i sporo osiągnąć. Jego produkcje, to bomby tworzone z myślą o użyciu w parkietowym peak-time – Amotik przetestuje nimi mury wrocławskiej piwnicy.
01/12 – Remco Beekwilder, Szpitalna 1, Kraków
Remco Beekwilder to wschodząca gwiazda holenderskiej sceny. Jest częstym gościem holenderskich festiwali, a jego wydawnictwa i sety to techno najwyższych lotów – mocne, energiczne i nie dające stać w miejcsu. To właśnie za sprawą wydań w Self Reflektion Strangera i Monnom Black Dax J, dał się poznać od najlepszej strony.
Module poszerza również działalność o podcasty. Wyróżniać je będzie to, że prezentowane będą jedynie nagrania zarejestrowane na żywo podczas eventów, często w trudnych warunkach klubowych. Nazwa artysty nie będzie jednak ujawniana. Być może uważni klubowicze, którzy słyszeli danego artystę podczas imprezy będą w stanie sięgnąć pamięcią wstecz i odgadnąć o kim mowa?
Poniżej link do pierwszego podcastu od zagranicznego artysty, który został nagrany podczas jednej z imprez we wrocławskim Das Lokalu.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →