Mia Twin & Kasp na winylu – SŁUCHAMY!

Zapowiedzi

Na początku kwietnia ukaże się pierwszy winyl z wytwórni Soundbar Records, na którym znajdzie się EP-ka warszawskiego duetu Mia Twin & Kasp, zatytułowana "There's Something About You". Słuchamy fragmentów tego wydawnictwa.

Mia Twin rozpoczęła swoją drogę muzyczną od śpiewu w zespołach i chórze oraz grze na gitarze i pianinie. Po tak wszechstronnym wykształceniu jej chęć dzielenia się pasją do muzyki przerodziła sie w miksowanie płyt na imprezach. Kasp ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu. Jego sposobem wyrażania siebie stała się produkcja muzyczna, a chęć ciagłego rozwoju przerodziła sie w zainteresowanie nowoczesną muzyką taneczną. Stanowi połowę duetu Pol_On, z którym wydaje liczne EP-ki w znanych wytwórniach na całym świecie.
Mia Twin & Kasp są odpowiedzialni za piąte wydawnictwo wytwórni Soundbar Records i pierwsze, które ukaże się na winylu. Na płycie znajdą się numery „There’s Something About You” i „Until We’re Gone” w wersjach oryginalnych oraz remiksach Adama Zasady i Kozbera. Odsłuch EP-ki znajdziecie poniżej, natomiast winyla szukajcie w sklepach po 7 kwietnia.
Mia Twin & Kasp – There’s Something About You EP [Soundbar Records]
Data wydania: 7.04.2014
Tracklista:
A1 There’s Something About You
A2 Until We’re Gone
B1 There’s Something About You (Adam Zasada Remix)
B2 Until We’re Gone (Kozber Remix, Scratch by Squall)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →