Melt! Festival 13-15 lipca 2007

News

Melt! jest na doskonałej drodze do otrzymania miana klasyki wśród klubowych festiwali. Już po raz dziesiąty, najbardziej wymagająca i różnorodna zarazem publika tańczyć będzie bez tchu. Festiwal odbędzie się w dniach od 13 do 15 lipca 2007.

„Ferropolis” w pobliżu Berlina jest idealną lokalizacją na to audiowizualne wydarzenie: przez trzy dni, „Miasto ze stali” zamienione zostaje na gigantyczny plac zabaw dla miłośników świetnej muzyki. Miejsce to, zlokalizowane jest w samym centrum wschodniej części Niemiec i bez problemu można tam dotrzeć samochodem lub transportem publicznym.

Teren posiada swój początek w samym środku Ferropolis, przypominając tym samym rzymski amfiteatr. To właśnie tu znajdują się dwie główne sceny, otoczone przez relikty z czasów, gdy znajdowały się tam kopalnie węgla: pięć gigantycznych (wysokich na 120 stóp oraz długich na 400) posągów reprezentujących górników, zdecydowanie górujących nad tańczącym tłumem. Poniżej stalowych kolosów, znaleźć można rozmaite sceny taneczne, z których jedna pulsuje przez 24 godziny na dobę, prezentując możliwości najbardziej kreatywnych niemieckich specjalistów od efektów świetlnych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To właśnie tu elektronika spotyka się z rockiem – otwarta i unikalna w Niemczech koncepcja, świetnie równoważy to, co do tej pory wydawało się być nie do połączenia – muzykę elektroniczną i instrumentalną. Od początku istnienia Melt! zawsze udowadniał, że kombinacja występów na żywo połączonych z DJ-ingiem, piosenek i utworów, pop-u, rock-a i elektroniki, nie tylko działa, lecz przede wszystkim dostarcza niesamowitych wrażeń. Międzynarodowe muzyczne trendy ostatnich lat (electroclash, bastard-pop, punk revival…) dobitnie świadczą o aktualności tejże właśnie koncepcji.

Melt! przy współpracy ze światowymi wytwórniami muzycznymi, prezentuje nie tylko znanych i popularnych artystów, ale także tych młodych, świetnie zapowiadających się – zarówno z Niemiec jak i zagranicy. Specjalne pokazy przygotowane przez wytwórnie i artystów uświetniają całość wydarzenia, podobnie jak występ F-Com z Laurentem Garnierem na czele w 2004 roku. Melt! to niemalże „rodzinny zjazd” dla fanów, artystów i przedstawicieli branży muzycznej. Ideały, przywiązanie uwagi do najmniejszych szczegółów i miłość do muzyki to nie tylko puste słówka, lecz dokładnie to, czym jest Melt!
Właściwe podejście i nieskazitelny gust muzyczny w wyborze artystów dla poprzednich edycji, ugruntowały pozycję Melt! jako wydarzenia gromadzącego miłośników muzyki o podobnych upodobaniach, a przy okazji stworzył doskonały image festiwalu i zdobył uznanie w europejskich mediach.

Line Up:

Abe Duque
Alex Smoke
Anajo
Autechre
Booka Shade
ClickClickDecker
Digitalism
Dizzee Rascal
DJ Koze
DJ Major Taylor
Erase Errata
Final Fantasy
Goldie & MC Lowquie
Hell
Hey Willpower
I´m from Barcelona
Jake The Rapper
Jeans Team
Lady Sovereign
Le Hammond Inferno
Lo-Fi-Fnk
Magda
Marc Houle
Mathias Kade vs. Onur Özer
Michael Mayer
Motorpsycho
Mouse On Mars
Polarkreis 18
Puppetmastaz
Ragazzi
Richie Hawtin
Shitdisco
Simian Mobile Disco
Stereo Total
The Faint
The Jai-Alai Savant
The Notwist
The Presets
The Themarls
Tiefschwarz
Tiga
Tobias Thomas
Tocotronic
Trentemøller w/Band
Troy Pierce
Virginia Jetzt!
Werle & Stankowski
Wighnomy Brothers

Bilety:

Przedsprzedaż: Festival ticket: EUR 60
Day ticket EUR 38 (tylko przez www.intro.de/tickets; ważny od 15.00 do 07:00  + sleepless floor)

Box office tickets:
festival ticket: EUR 75
day ticket: EUR 45

W cenie biletu: camping, parking.

Więcej info:
http://www.meltfestival.de/

FESTIWALOWY INFORMATOR MUZIKANOVA TU

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →