Melodyjna ofensywa duetu KAS:ST w natarciu. Wszystkiemu winien przyjaciel Drake’a

fot. KAS:ST/Facebook
News

Za kawałek Leaving Earth odpowiedzialny jest nie tylko paryski duet producencki KAS:ST. Do projektu dołączył również świętujący ostatnio sukcesy w środowisku hip-hop Gordo.

Leaving Earth to hipnotyzująca kompozycja pełna melodyjnych wokali, jednak pozostająca wierna energii techno. Właściciele labelu Flyance Records zaprosili do współpracy odpowiedzialnego za najmocniejsze wydania współczesnej sceny hip-hop Gordo. W wokalach usłyszycie za to Ki Bae.

Od Drake’a po KAS:ST

Duet producencki KAS:ST, stacjonujący obecnie w Barcelonie, chciał stworzyć numer z udziałem przedstawicieli całego spectrum gatunków muzyki. Stąd obecność znanego w środowisko rapu i hip-hopu amerykańskiego producenta Gordo. Artysta znany wcześniej jako Carnage zapisał się w świadomości współczesnych słuchaczy jako co-producent najnowszego albumu Drake’a, Honestly, Nevermind. Nazwisko DJ-a i producenta aktywnego na scenie od ponad dekady znajdziemy przy ponad połowie numerów zawartych na albumie kanadyjskiego rapera.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KAS:ST na Cercle Festival 2022

Udział w powstawaniu krążka, który bije rekordy streamingu, utwierdził pozycję Gordo w środowisku producenckim. KAS:ST jednak też mają się czym pochwalić. Ich kariera typu self made men przyniosła im wyprzedane koncerty, miliony odtworzeń w serwisach streamingowych i setki tysięcy obserwujących na portalach społecznościowych. Ten duet producencki dobrze wie, co robi, i w awangardowy sposób coraz odważniej przesuwa granice między gatunkami. Ich wolna interpretacja techno zaskakuje melodycznością, czego najlepszym dowodem jest ich ostatnie wydanie z Gordo.

Gdzie usłyszycie Leaving Earth?

Swoją najnowszą produkcję duet KAS:ST zaprezentował po raz pierwszy na francuskim Cercle Festival. To tam mogliście usłyszeć efekty kilkumiesięcznej pracy całej czwórki zaangażowanych. Kawałek usłyszycie również w serwisach streamingowych za pośrednictwem należącego do KAS:ST Flyance Records.

Poniżej możecie również sami ocenić, jak wygląda konfrontacja tych wielkich postaci współczesnej sceny producenckiej:

KAS:ST fest. Gordo – Leaving EarthPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →