Kas:st i Introversion w ten weekend w poznańskiej Tamie

Eventpromo
Kas:st i Introvert w Tamie

W ten weekend w Tamie pojawi francuski duet Kas:st i berliński DJ i producent Introversion. Jednak zanim poznański klub wypełnią klubowe brzmienia, scena należeć będzie do Fisz Emade Tworzywo, którzy zagrają koncert promujący najnowszą płytę. Sprawdźcie szczegóły.

Klub Tama i aplikacja Tango łączą siły

A może tak w weekend wybrać się do Tamy? Oto, jak wygląda rozkład na najbliższe dni.

Piątek – Fisz Emade Tworzywo – Ballady i Protesty | Tama

Weekend w Tamie rozpoczniemy od występu Fisz Emade Tworzywo, którzy zaprezentują na żywo materiał ze swojego ostatniego wydawnictwa – Ballady i Protesty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ballady i Protesty to mocny powrót do korzeni muzycznej podróży zespołu do lat 90., w których rozwijała się tak zwana muzyka miasta – hip hop czy elektronika. To sentymentalna opowieść o brzmieniach, które były inspiracją i wskazały drogę poszukiwań.
Ale przede wszystkim to płyta sprzeciwu. Pełna niezgody na infantylną, agresywną, czarno-białą politykę, na omijanie w życiu publicznym tak ważnych tematów, jak prawa człowieka czy zmiany klimatyczne. I, jak zawsze u Fisza, wszystko to przekazane w mocnych tekstach, pełnych ironii, skupienia nad pędzącym nie wiadomo dokąd światem, wnikliwych spojrzeń w głąb gościa zagubionego w chaosie nieuniknionych zmian. – czytamy w opisie albumu

Koncert rozpoczyna się o 20:00. Nie przegapcie!

Fisz Emade Tworzywo – Za mało czasu

Piątek – Kas:st | Tama

Kas:st w piątek w Tamie

Po koncercie warto zostać w Tamie na występ francuskiego duetu producenckiego Kas:st. Ich twórczość to przykład nowoczesnego techno, zorientowanego na wyeksponowanie swojej wciągającej, hipnotycznej i przejmującej natury. Duet specjalizuje się w deepowych brzmieniach, ale odjeżdża też w rejony ambientu i abstrakcyjnych dźwięków.

Line-up:
Kas:st
Leon
tba
vj Lola Haze

Bilety na Kas:st w Tamie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

KAS:ST – Hell On Earth

Sobota  – Introversion ALL NIGHT LONG | Tama

introversion w tamie

Sobota należeć będzie do Introversion. To berliński dj i producent, związany z labelem A R T S. Jego muzyka to wyjątkowe połączenie surowych brzmień z melancholijnymi melodiami, a mieszanka ta bardzo mocno zainspirowana jest muzyką techno z lat dziewięćdziesiątych. W Tamie zaprezentuje się w formule all night long. Wstęp wolny do północy po zapisaniu się  na wydarzenie na FB.

We Are Not Alone – Introversion

Tama - bilety na wydarzenia

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →