Matt Cantor – Freestylers w SQ

News

Po styczniowej edycji Sunset Beats z udziałem Kosheen DJs, która spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem klubowiczów już 11 maja czas na kolejną odsłonę cyklu. Tym razem będziemy mieli okazję usłyszeć Matta Cantora oraz MC Sir Real z brytyjskiej grupy The Freestylers.

The Freestylers sprzedali ponad 450 tysięcy płyt, zdominowali listy przebojów hitami takimi jak „B-Boy Stance” czy „Push up”. Zaczynali od housowych produkcji ale jak twierdzą mają swoje korzenie w hip-hopie. Ich wyjątkowe brytyjskie brzmienie ewoluowało, w efekcie tworząc eklektyczny konglomerat stylów czerpiący inspiracje z breakbeatu i electro, nawiązując jednocześnie do soulu,  dancehallu czy reggae. Do współpracy zaprosił ich sam Lenny Kravitz, dla którego otwierali koncerty. Występowali w Glastonbury przed 23-tysięczną publicznością, zbierając opinię najciekawszego wykonawcy na tym festiwalu. Koncertowali na całym świecie z zespołem składającym się z 12 muzyków. Ostatnio wydali swój czwarty album „Adventures In Freestyle”.
Gwiazdy wieczoru będą wspierane przez Tommiego z poznańskiej Breakbeat Propagandy i Maniac’a uchodzącego za jednego z najlepszych polskich MC, a także przez djów Benito i Spike’a oraz Wookiego. W chill-oucie wystąpi przedstawiciel Niewinnych Czarodziejów – Jealo oraz znany z anteny „starej” Radiostacji Kwazar. Specjalnie na potrzeby tej imprezy wyjątkowe wizualizacje przygotował VJ Paavo.

SQ klub 11.05 piątek SUNSET BEATS presents MATT CANTOR from THE FREESTYLERS
breakbeat / electro

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MATT CANTOR (the freestylers / uk) feat. MC SIR REAL (uk)
TOMMY (breakbeat propaganda / pzn) & MC MANIAC (burning lion / łódź)
BENITO & SPIKE (break da funk / w-wa)
WOOKIE (pussydog.pl / pzn)

chill out:
JEALO (niewinni czarodzieje / w-wa)
KWAZAR (bass brigade / w-wa)
wizualizacje: PAAVO (vjpaavo.com)

start: 22:00
bilety: przedsprzedaż 15-20 zł, w dniu imprezy do godz. 23:30 20 zł, po godz. 23:30 25 zł karty klubowe: białe 15 zł, srebrne 10 zł

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →