Manual Music w Eskulapie. 09 luty 2008

News

Wraz z reaktywacją klubu Eskulap, Manual Music rusza na parkiet aby cieszyć nie tylko wasze uszy ale także pozostałe zmysły, po to by jednoczyć wszystkich nie tylko przed radiowymi odbiornikami lecz w pełnym euforii i energii tańcu.

Pierwsza Impreza z cyklu MANUAL MUSIC odbędzie się 9 lutego o godz 22:00.

Gośćmi będą Petter Von Coil (Das Ersted Dance/ Beats Friendly) oraz e.n.t.e (Who Needs Sleep Tonight)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MANUAL MUSIC – to bardzo dobrze znana już nazwa kultowej audycji radiowej, której można słuchać w każdą niedzielę o 23:00 na falach radia RMI FM. Prowadzona przez poznańskiego dj-a i producenta Cube’a.

Jest on jednym z pierwszych artystów, którzy zapoczątkowali w naszym mieście scenę klubową. Zaczynał swoją karierę od muzyki deep house. W kolejnych latach jego styl ewoluował do coraz mocniejszych odmian elektroniki.

Występuje w największych klubach w całej Polsce, na festiwalach w kraju i za granicą. Zagrał u boku takich gwiazd jak Richie Hawtin, James Zabiela, Jeff Bennett, Audiofly, Luke Fair, Timo Maas, Greg Vickers, Paul Thomas i wielu innych. Poza graniem remiksuje i produkuje. W ogłoszonym przez grupę FUTRO konkursie na remiks utworu „Where Is” zdobył pierwsze miejsce. Jego produkcje wydawane są na takich labelach jak Vise Versa, Arabica, Existence, Pure Substance, Underground Lessons, Fiberline Audio.

W audycji CUBE prezentuje sety polskich oraz zagranicznych artystów w klimatach tech-house, techno, minimal, progressive oraz electro.

Audycja cieszy się ogromnym powodzeniem i co tydzień zdobywa kolejnych słuchaczy. Od niedawna CUBE występuje też pod pseudonimem JACOB SEVILLE, a od ponad roku razem z JUNIORE prowadzi również audycje La Sunda.

Jakby tego było mało razem z Thomasem Langnerem prowadzi comiesięczny program Unikat na Proton Radio, a już niedługo audycja Manual Music również na Frisky Radio.

Poczujecie klimat starego ESKULAPA, spotkacie ludzi postrzegających muzykę podobnie jak wy, otwartych na nowości, szukających nietuzinkowych brzmień, rozumujących podobnie. Wszyscy ci którzy nie byli nigdy w ESKULAPIE będą mieli okazję przekonać się dlaczego starzy klubowicze darzą to miejsce wielkim sentymentem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →