Letni chillout z Lazy Sunday

Wydarzenie

Szukasz pomysłu na leniwą niedzielę? Weranda Take Away w Poznaniu zaprasza co dwa tygodnie na Lazy Sunday.

Centrum Poznania, mury Starego Browaru, Dziedzinieć Sztuki otwarty na pobliski park – to właśnie tu znajduje się Weranda Take Away, gdzie przez całe lato w co drugą niedzielę odbywa się cykl Lazy Sunday. To idealna propozycja na niedzielny chillout. W Lazy Sunday chodzi o spotkania z przyjaciółmi i poznawanie nowych ludzi, chodzi o koc i koszyk piknikowy na trawie, przyjemny beat w tle i tę lekką, letnią atmosferę.
Nie zabraknie muzyki na żywo, specjalnych dj setów, zimnego piwa, pysznych drinków, lodów własnej produkcji oraz burgerów rodem z NYC. Oprócz tego, sporo innych atrakcji jak: joga, siatkówka, badminton, zajęcia z animatorami dla dzieci, aukcje charytatywne, pokazy mody, fotografii i design’u.
Jeśli chodzi o stronę muzyczna to podczas Lazy Sunday będziemy mieli okazję usłyszeć takich artystów jak: Glasse, Benda, Busha, Juniore, ConradQ, XXanaxx, Matthew Clarck, Base, Simon Mattson, Dj Hen, WillArt, Neevald, Jacob A czy rezydenta cyklu Creamera.
Kolejna edycja Lazy Sunday odbędzie się już w najbliższą niedzielę (30.06). Główną atrakcją będzie koncert rodzimego zespołu XXANAXX – wokalistki Klaudii Szafrańskiej i producenta Michała Wasilewskiego.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →