Łap grzyby i tańcz z przyjaciółmi w nowym symulatorze nocnego klubu

Fot. Materiały promocyjne
News
Wirtualny klub zaprasza w swoje progi

Fractal Fantasy zaprezentowało swój nowy projekt i zaprasza wszystkich na wirtualny parkiet.

Idź na clubbing, nie wychodząc z domu

Symulator klubu został uruchomiony 21 lipca i jest dostępny 24/7, dając użytkownikom szansę na poznanie wszystkich zalet wirtualnej miejscówki. Możemy jej doświadczyć na komputerze, tablecie lub smartfonie. Po wejściu do klubu użytkownicy mogą cieszyć się dystopijnym metawersum wraz z przyjaciółmi i nieznajomymi.

Do klubu można „wstąpić” z każdego miejsca na świecie. Super wrażenie sprawiają galaktyczne awatary przemierzające przestrzeń, przywołując na myśl odległą przyszłość clubbingu. W obecnej formie symulator klubu obejmuje tylko jedno pomieszczenie, ale zawiera grafikę i projekcje, kabinę DJ-a, nagłośnienie, szafki i automat z napojami. Nic tylko bawić się na całego, nie wychodząc nawet z domu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wirtualny klub zaprasza w swoje progi

Użytkownicy mogą nadać sobie nazwę użytkownika i czatować na parkiecie, łapać grzyby i tańczyć, aby zdobywać punkty. Zasady są proste –  wygrywa ten, kto pierwszy zdobędzie 1000 punktów. Fractal Fantasy został uruchomiony m.in. przez takie postacie jak Sinjin Hawke i Zora Jones oraz zawiera grafikę stworzoną przez Nicolasa Sassoona i øøøøø.

Ścieżka dźwiękowa klubu pochodzi od takich artystów jak Zubotnik, Martyn Bootyspoon, Xzavier Stone, Hawke i założycielki Fractal Fantasy, Zory Jones. Jeśli chcecie sprawdzić, jak sprawuje się symulator, to kliknijcie w ten link.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →