Spotify startuje z biletowanymi wirtualnymi koncertami

Fot. Materiały promocyjne
News
Spotify z nową funkcją

Spotify wprowadza do swojej oferty biletowane koncerty online. Jako pierwszy w nowej formule wystąpi zespół The Black Keys.

Spotify z nową funkcją

Choć wszyscy nastawiamy się już na powrót koncertów, imprez i eventów muzycznych, to Spotify pozostaje w tej kwestii sceptyczne. Dlatego też aplikacja niedługo uruchomi serię wirtualnych koncertów. W ciągu kilku tygodni będziemy mogli zobaczyć kilkanaście wydarzeń. Co ciekawe, koncerty będą biletowane. Koszt jednej wejściówki to 15 funtów.

Użytkownicy, którzy kupią bilet na koncert, będą mogli wybrać datę, kiedy go obejrzą. Pewnym utrudnieniem może być fakt, że  nie otrzymamy możliwości zapauzowania, przewijania czy ponownego odsłuchania koncertu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Spotify zaprasza na koncerty

Artyści, którzy na starcie wezmą udział w przedsięwzięciu to: The Black Keys, Leon Bridges  Girl In Red, Bleachers i Rag 'n’ Bone Man. Widzowie, aby wziąć udział w wydarzeniu, będą musieli posiadać konto Spotify. Aby kupić bilety nie trzeba będzie posiadać abonamentu Premium. Użytkownicy z tego pakietu nie mogą niestety liczyć na tańsze bilety. Wejściówek nie będzie można też zwracać.

Zawsze byliśmy zespołem, który uwielbiał grać na żywo w miejscach o różnych kształtach i rozmiarach. Miniony rok był trudny zarówno dla muzyków, jak i fanów, dlatego chcieliśmy znaleźć sposób, aby podzielić się tym występem na żywo z utworami z naszego nowego albumu Delta Kream, w miejscu, które kochamy – Blue Front Café. Jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią tej nowej inicjatywy ze Spotify, która da fanom świetny sposób na połączenie się z ich ulubionymi artystami – komentuje sprawę zespół The Black Keys.

Koncert The Black Keys będzie można oglądać od 27 maja. Kolejne występy odbędą się w czerwcu.

The Black Keys – Crawling Kingsnake Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →