Nowa książka o historii clubbingu

News
książka dla wszystkich fanów elektorniki

Ten Cities: Clubbing in Nairobi, Cairo, Kyiv, Johannesburg, Berlin, Naples, Luanda, Lagos, Bristol, Lisbon, 1960-Present – ten długi tytuł nosi książka poświęcona scenie klubowej w Afryce i w Europie od lat 60. do współczesności.

Książka dla każdego fana muzyki elektronicznej

Książka Ten Cities: Clubbing in Nairobi, Cairo, Kyiv, Johannesburg, Berlin, Naples, Luanda, Lagos, Bristol, Lisbon, 1960-Present, która właśnie miała swoją premierę, dokumentuje funkcjonowanie scen klubowych z 10 miast z Afryki i Europy. Wedle autorów zawiera ona szersze spojrzenie na historię współczesnej sceny klubowej, z naciskiem na „poza północnoatlantycką oś klubową Detroit-Chicago-Manchester-Berlin”. W środku znajdziemy  21 esejów i sekwencji zdjęć obejmujących lokalne sceny, subkultury i globalne sieci tych stolic.

Opowiadana historia przedstawia laboratorium inności, w którym ludzie mogą eksperymentować z nowymi sposobami bycia. Dźwiękowa podróż przez dziesięć społecznych i miejskich historii od 1960 roku do chwili obecnej to prawdziwa jazda bez trzymanki – czytamy w zapowiedzi książki

książka

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Książka napisana przez autorów z całego świata

Tytuł  redagują następujący autorzy: Johannes Hossfeld Etyang, Joyce Nyairo i Florian Sievers. Autorami są Rui Miguel Abreu, Bard Bardetzky, Vitor Belanciano, Tony Benjamin, Danilo Capasso, Iain Chambers / Vincenzo Cavallo, Kateryna Dysa, Maha ElNabawi, Michelle Henning / Rehn Hyder, Rangoato Hlasane, Johannes Hossfeld, Angela Mingas, Ali Mohsen, Marissa Moorman, Joyce Nyairo, Billy Odidi, Sean O ' Toole, Tobias Rapp, Florian Sievers i Mudi Yahaya.

Za zdjęcia odpowiadają zaś: Anity Baumann, Beezer, Royce’a Betta, Tilmana Brema, Giovanniego Calemmy, Martina Eberle, Mosa’ab Elshamy, Niny Fischer & Maroan el Sani, Maxa Fonseca, Kiluanji Kia Henda, Andreasa Langfelda, Musa N. Nxumalo, Eva Maria Ocherbauer, Chris Saunders (w tym zdjęcie artykułu powyżej), Jürgen Schadeberg, Gavin Watson i Tobias Grren.

Na razie nie wiadomo nic o tym, aby książka miała ukazać się w języku polskim. Tytuł można obecnie kupić pod tym linkiem.

książka

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →