Nowa książka o historii clubbingu

News
książka dla wszystkich fanów elektorniki

Ten Cities: Clubbing in Nairobi, Cairo, Kyiv, Johannesburg, Berlin, Naples, Luanda, Lagos, Bristol, Lisbon, 1960-Present – ten długi tytuł nosi książka poświęcona scenie klubowej w Afryce i w Europie od lat 60. do współczesności.

Książka dla każdego fana muzyki elektronicznej

Książka Ten Cities: Clubbing in Nairobi, Cairo, Kyiv, Johannesburg, Berlin, Naples, Luanda, Lagos, Bristol, Lisbon, 1960-Present, która właśnie miała swoją premierę, dokumentuje funkcjonowanie scen klubowych z 10 miast z Afryki i Europy. Wedle autorów zawiera ona szersze spojrzenie na historię współczesnej sceny klubowej, z naciskiem na „poza północnoatlantycką oś klubową Detroit-Chicago-Manchester-Berlin”. W środku znajdziemy  21 esejów i sekwencji zdjęć obejmujących lokalne sceny, subkultury i globalne sieci tych stolic.

Opowiadana historia przedstawia laboratorium inności, w którym ludzie mogą eksperymentować z nowymi sposobami bycia. Dźwiękowa podróż przez dziesięć społecznych i miejskich historii od 1960 roku do chwili obecnej to prawdziwa jazda bez trzymanki – czytamy w zapowiedzi książki

książka

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Książka napisana przez autorów z całego świata

Tytuł  redagują następujący autorzy: Johannes Hossfeld Etyang, Joyce Nyairo i Florian Sievers. Autorami są Rui Miguel Abreu, Bard Bardetzky, Vitor Belanciano, Tony Benjamin, Danilo Capasso, Iain Chambers / Vincenzo Cavallo, Kateryna Dysa, Maha ElNabawi, Michelle Henning / Rehn Hyder, Rangoato Hlasane, Johannes Hossfeld, Angela Mingas, Ali Mohsen, Marissa Moorman, Joyce Nyairo, Billy Odidi, Sean O ’ Toole, Tobias Rapp, Florian Sievers i Mudi Yahaya.

Za zdjęcia odpowiadają zaś: Anity Baumann, Beezer, Royce’a Betta, Tilmana Brema, Giovanniego Calemmy, Martina Eberle, Mosa’ab Elshamy, Niny Fischer & Maroan el Sani, Maxa Fonseca, Kiluanji Kia Henda, Andreasa Langfelda, Musa N. Nxumalo, Eva Maria Ocherbauer, Chris Saunders (w tym zdjęcie artykułu powyżej), Jürgen Schadeberg, Gavin Watson i Tobias Grren.

Na razie nie wiadomo nic o tym, aby książka miała ukazać się w języku polskim. Tytuł można obecnie kupić pod tym linkiem.

książka

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →