Kolektyw Schissma prezentuje 6. edycję wydarzenia

fot. materiały promocyjne
Eventpromo
schissma

W piątek 13 stycznia warszawski kolektyw Schissma ma dla Was niespodziankę. Szósta edycja wydarzenia odbędzie się w nowym miejscu – w klubie Praga Centrum. Nie zabraknie również przedstawicieli solidnych brzmień hard techno z Polski, jak i z zagranicy.

Schissma wchodzi w 2023 rok

Schissma to miejsce, w którym nie masz żadnych granic, to miejsce, w którym cenimy Twoją indywidualność i to miejsce, w którym możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie. Gościem specjalnym szóstej edycji wydarzenia kolektywu Schissma będzie niemiecki DJ i producent O.B.I. Artysta jest synonimem bezwarunkowego oddania cięższej stronie techno. Jego wydawnictwo Gib Mir Alles z 2021 roku szturmem podbiło scenę.

O.B.I. & RWGK feat. Timo Revna – Gib Mir Alles

Wystąpi również dobrze Wam znany hiszpański producent, specjalista od mocnego techno, który od kilku lat rezyduje w Warszawie – DJ i producent T Y. Przypomnijmy, że jego utwór znalazł się na naszej charytatywnej kompilacji dla Ukrainy Believe in Freedom of Choice and Democracy wydanej pod egidą 999.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

T Y – Rage Against Warfare

Oczywiście nie zabraknie też występów rezydentów kolektywu Schissma. Wystąpią SCHELLT, VRAXX, ERNST oraz Józef Keuner.

SCHISSMA – Hard Techno Party with no Boundaries

Schissma 6 – bilety

Wejściówki na 6. edycję imprezy Schissma, która odbędzie się 13 stycznia 2023 w warszawskim klubie Praga Centrum są dostępne w przedsprzedaży na stronie Biletomat.pl już od 40 zł. Przygotujcie swoje niesamowite stroje techno i bądźcie gotowi na doświadczenie energii przekraczającej Wasze przekonania.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →