Klubowicz próbował dostać się na The Warehouse Project, używając karty członkowskiej domowej roboty

Fot. Culted
News
The Warehouse Project

Śmiałek za swój zuchwały czyn został... nagrodzony! W jaki sposób?

The Warehouse Project i pewna dożywotnia karta wstępu na imprezy

Jeśli chodzi o sprytne przekradania się na teren festiwali, klubów i imprez, to jeden raver przeszedł samego siebie. Podczas sprawdzania biletów na imprezę Adam Beyer Presents Drumcode w The Warehouse Project w Manchesterze wprawił on w zakłopotanie ochronę, przedstawiając laminowaną „dożywotnią przepustkę na The Warehouse Project” jako bilet wstępu.

Do bramki były wzywane kolejne osoby pracujące przy evencie, jednak nikt nie potwierdził autentyczności „przepustki” ani nie stwierdził tego, że jest fałszywa. Sprawa trafiła w końcu na samą „górę” i ostatecznie stwierdzono, że odważny klubowicz sam wyrobił sobie przepustkę we własnym domu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kombinator nie został ukarany… a nagrodzony

Współzałożyciel Warehouse Project, Sacha Lord był pod wrażeniem fałszerstwa i postanowił wręczyć sprytnemu raverowi… prawdziwą dożywotnią przepustkę na imprezy!

Ktoś próbował dostać się na naszą imprezę, robiąc sobie „Lifetime Access Pass to WHP and Parklife”. Spowodowało to trochę zamieszania, ale muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem! – napisał Lord na swoim fanpage’u na Twitterze.

Szczęśliwy posiadacz karty będzie mógł teraz wybrać się bezpłatnie na występy takich wykonawców, jak m.in.: Solomun, Jamie xx, Caribou i wielu innych – ale tylko w 2021 roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →