Mayday Poland 2021: poznaliśmy podział na sceny

Fot. Materiały prasowe
News
Mayday Poland 2021: poznaliśmy podział na sceny

Mayday Poland 2021 zbliża się wielkimi krokami. Ta dla wielu najważniejsza impreza w roku odbędzie się 10 listopada, tradycyjnie w katowickim Spodku. Znamy już jej pełny line-up oraz składy poszczególnych scen.

MAYDAY Poland 2021 – powrót po lockdownie

21. edycja kultowej imprezy MAYDAY Poland w katowickim Spodku rozpocznie się za niespełna miesiąc. Na trzech scenach ponownie zagości prawdziwe, soczyste i ponadczasowe techno, a instalacje świetlne, laserowe i ledowe zawrócą nam w głowach. Organizatorzy imprezy podzielili się właśnie informacją o podziale artystów na sceny – od teraz wiemy już na pewno, którzy DJ-e i live actowcy umilać nam będą czas na scenie głównej Arena, a których zobaczymy i usłyszymy na lodowisku zwanym tradycyjnie Showroomem oraz na Blackboxie.

25 Artystów na trzech scenach zapewni Wam 14 godzin technicznych uniesień, a skumulowana siła laserów, światła i najlepszego dźwięku – prawdziwy dreszcz emocji! Poczuj czyste szczęście i wolność w jednej wielkiej rodzinie i przeżyj MAYDAY  wszystkimi zmysłami. Włącz przycisk odbierania w Twoim umyśle. Zapisz najpiękniejsze momenty w głowie, w sercu i wspominaj je przez całe życie! – możemy przeczytać w informacji prasowej.

Mayday startuje już za miesiąc

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podział na sceny MAYDAY Poland „Past:Present:Future”

ARENA:
Carla Roca
Charlotte de Witte
Cherry aka BreakNtune
Chris Liebing
Friends of MAYDAY
IRA
Joris Voorn
Klaudia Gawlas
Peter Fern
Sven Väth
Westbam

SHOWROOM:
Blazej Malinowski
Clara Cuvé
Dax J
Kerstin Eden
Kobosil
Recondite -live-
RØDHÅD
Sept

BLACKBOX:
Björn Torwellen
David Löhlein
Dida
PETDuo
Raphael Dincsoy
Rove Ranger

 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →