Mayday Poland 2021: poznaliśmy podział na sceny

Fot. Materiały prasowe
News
Mayday Poland 2021: poznaliśmy podział na sceny

Mayday Poland 2021 zbliża się wielkimi krokami. Ta dla wielu najważniejsza impreza w roku odbędzie się 10 listopada, tradycyjnie w katowickim Spodku. Znamy już jej pełny line-up oraz składy poszczególnych scen.

MAYDAY Poland 2021 – powrót po lockdownie

21. edycja kultowej imprezy MAYDAY Poland w katowickim Spodku rozpocznie się za niespełna miesiąc. Na trzech scenach ponownie zagości prawdziwe, soczyste i ponadczasowe techno, a instalacje świetlne, laserowe i ledowe zawrócą nam w głowach. Organizatorzy imprezy podzielili się właśnie informacją o podziale artystów na sceny – od teraz wiemy już na pewno, którzy DJ-e i live actowcy umilać nam będą czas na scenie głównej Arena, a których zobaczymy i usłyszymy na lodowisku zwanym tradycyjnie Showroomem oraz na Blackboxie.

25 Artystów na trzech scenach zapewni Wam 14 godzin technicznych uniesień, a skumulowana siła laserów, światła i najlepszego dźwięku – prawdziwy dreszcz emocji! Poczuj czyste szczęście i wolność w jednej wielkiej rodzinie i przeżyj MAYDAY  wszystkimi zmysłami. Włącz przycisk odbierania w Twoim umyśle. Zapisz najpiękniejsze momenty w głowie, w sercu i wspominaj je przez całe życie! – możemy przeczytać w informacji prasowej.

Mayday startuje już za miesiąc

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podział na sceny MAYDAY Poland „Past:Present:Future”

ARENA:
Carla Roca
Charlotte de Witte
Cherry aka BreakNtune
Chris Liebing
Friends of MAYDAY
IRA
Joris Voorn
Klaudia Gawlas
Peter Fern
Sven Väth
Westbam

SHOWROOM:
Blazej Malinowski
Clara Cuvé
Dax J
Kerstin Eden
Kobosil
Recondite -live-
RØDHÅD
Sept

BLACKBOX:
Björn Torwellen
David Löhlein
Dida
PETDuo
Raphael Dincsoy
Rove Ranger

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →