The Warehouse Project zdradził, co szykuje dla nas na sylwestra. Będzie grubo!

fot. via culted.com
News
The Warehouse Project

Jeśli wciąż zastanawiacie się, gdzie spędzić ostatni dzień 2022 roku, to sprawdźcie koniecznie, jaką sylwestrową ofertę przygotował brytyjski The Warehouse Project.

The Warehouse Project zaprasza na sylwestra

Nastał już ten czas, kiedy znajomi zaczną wypytywać Was powoli o to, gdzie spędzicie sylwestra. To prawda, możecie zawsze odpowiedzieć, że będziecie grać w Tomb Raidera, ale macie też opcję odpowiedzieć, że wybieracie do The Warehouse Project na imprezę swojego życia. Słynny brytyjski klub ogłosił bowiem, co specjalnego szykuje na 31 grudnia 2022 roku.

W sylwestrową noc w Mayfield Train Station wystąpią takie gwiazdy, jak Mac, DJ EZ, Eliza Rose, Hannah Wants, Bklava, Interplanetary Criminal, LF System i Ben Hemsley. Bilety w przedsprzedaży są dostępne od środy, 26 października od godziny 9:00 rano. Wejściówki do sprzedaży ogólnej trafią jeszcze dzisiaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Szereg imprez na koniec roku

Na tym jednak nie koniec. The Warehouse Project zapowiedział także szereg innych imprez zamykających bieżący rok. Swoje urodziny w klubie będzie świętować kolektyw Eat Your Own Ears, który już teraz zaprasza na event w sobotę,19 listopada. Londyńscy promotorzy i wytwórnia płytowa w jednym przejmą wszystkie trzy sceny w Depot MayfieldDepot, Concourse i Archive. Zobaczyć wtedy będziecie mogli takich wykonawców, jak: Four Tet, Floating Points, TSHA (aktualna gwiazda okładki DJ Mag), Overmono, DJ Seinfeld, I.JORDAN, Jossy Mitsu, Daphni, Tarzsa, Joy O i Leon Vynehall.

Kolejne wydarzenie zamykające sezon odbędzie się 30 grudnia. Do Manchesteru zawita wtedy Joseph Capriati (który zagra przedłużony sześciogodzinny set). Pojawią się wtedy także m.in. Archie Hamilton, Ben Sterling, Alan Fitzpatrick, Alisha, Manda Moor, East End Dubs i wielu innych. Pełen line-up imprez dostępny jest pod poniższym linkiem.

Joseph Capriati DJ Set From TWPPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →