Nadchodzi dokument o The Warehouse Project. Zobaczcie, jak powstawała legenda

Fot. Mixmag.com
News
The Warehouse Project - film o kultowej inicjatywie

Film dokumentalny Blueprint: The Warehouse Project bada, jak WHP rozwinęło się z małej, lokalnej imprezy w globalną markę.

The Warehouse Project – film o kultowej inicjatywie

Od skromnych początków w opuszczonym browarze do przerobionego magazynu, w którym bawi się 10 000 osób, The Warehouse Project w Manchesterze ustawiło poprzeczkę naprawdę wysoko w postrzeganiu tego, jak może wyglądać świetna impreza. Dzisiaj każdy, kto interesuje się muzyką elektroniczną choćby w małym stopniu, kojarzy, czym jest WHP, i co się z nim wiążę. Historię tej brytyjskiej inicjatywy zbadał w swoim filmie Blueprint: The Warehouse reżyser Ben Carey.

Co ciekawe Carey aż do 2019 roku nie słyszał o WHP. Znał jedynie opowieści o tej legendarnej inicjatywie. W końcu postanowił sprawdzić, jak sprawa wygląda w rzeczywistości i wybrał się na występ Aphex Twina, który „doszczętnie go rozwalił”. Po tym wydarzeniu artysta zamarzył o tym, aby stworzyć film dokumentalny, który pokazywałby „DJ-ów, producentów, organizatorów i wszystkich ludzi związanych z Warehouse”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nadchodzi dokument o The Warehouse Project. Zobaczcie, jak powstawała legenda
fot. Blueprint: The Warehouse Project

Pierwsze występy, pierwsze plakaty

Z czasem pomysł na film się rozwinął i dokument, który trafi do nas, obejmuje praktycznie… wszystko – od historii projektu ikonicznego logo WHP, po plakaty – nawet sposób ogłaszania line-upów oraz rozmowy z ludźmi tworzącymi projekt, przez migawki z najbardziej spektakularnych występów. Film Blueprint: The Warehouse Project ma właśnie swoją premierę na Mixmagu, możecie go zobaczyć pod tym adresem.

Jeśli chodzi o clubbing, to WHP stanowi zdecydowanie jedno z najlepszych i najbardziej głębokich doświadczeń, jakie można doświadczyć w Wielkiej Brytanii. Każdy szanujący się fan elektronicznych brzmień powinien chociaż raz wybrać się do Manchesteru

– komentuje Carey.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →