Trójmiasto zabrzmi w Stereo

News

Dobrych klubów nigdy za wiele, dlatego z radością informujemy, iż w najbliższą sobotę 28 kwietnia przed trójmiejskimi klubowiczami swoje drzwi otworzy Stereo!

Klub Stereo mieści się w Sopocie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 60. Jak głosi oficjalne info, Stereo powstał z pasji do muzyki, miłości do nieskrępowanej zabawy, ale przede wszystkim z chęci stworzenia nowej jakości na klubowej mapie Trójmiasta. Przy projektowaniu klubu duży nacisk położono na zapewnienie czystości i głębii dźwięku, dzięki zastosowaniu doskonałego soundsystemu Funktion One.
Wymagających klubowiczów z pewnością ucieszy fakt, iż Stereo nastawia się na szerokopojętą elektronikę, bez gatunkowych podziałów, które w klubowym świecie przestają mieć rację bytu.
Podczas imprezy inaugurującej działalność lokalu wystąpią m.in. Mr. Lex oraz Novika, a w kolejny weekend zagra przedstawiciel labelu Dirtybird, Sacha Robotti. Poniżej znajdziecie listę najbliższych imprez w klubie Stereo. Muno.pl objęło patronat medialny nad tymi wydarzeniami.
Muno.pl życzy sukcesów! 🙂
Nadchodzące imprezy:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →