Kino na Godskitchen

News

Agencja MSM Events ujawnia kolejne niespodzianki, które przygotowała dla Was w związku z premierą Godskitchen w naszym kraju. Otóż po raz pierwszy w historii polskich eventów będziecie mieli okazje odprężyć się w specjalnie przygotowanej strefie kinowej... Tak jest. Zgadza się, kinowej!

Otóż dzięki uprzejmości wrocławskiego Multikina każdy, kto zapragnie nieco odpocząć od muzycznego szaleństwa na parkiecie, będzie mógł to dla odmiany uczynić oglądając filmy fabularne oraz fragmenty różnych naszych eventów.

Możemy wam już także oficjalnie potwierdzić line-up strefy MSM Lux.
Na osobnym, efektownie udekorowanym parkiecie, wszyscy posiadacze MSM lux Ticket pobawią się przy ekskluzywnych setach w wykonaniu DJów:
– Marcus Schossow
– W
– Neevald
– Maxx
– Charlie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak pewnie się domyślacie, wkładamy wiele serca i pracy by pierwsza polska edycja Godskichen na długo zagościła w waszej pamięci. Pozostajemy w stałym kontakcie z artystami, którzy (jak np. Daniel Kandi czy Marcus Schossow) nie mogą się doczekać swoich występów przed polską publicznością i odliczają dni do 5 kwietnia.
Wszyscy jesteśmy przekonani że będzie to niezapomniana noc!

MSM Team

PS: Już teraz dziękujemy za duży odzew dotyczący Guardian Angels. Przypomnijmy, że wciąż czekamy na kolejnych chętnych do zaszczytnej służby w anielskich zastępach. Nasi wybrańcy będą towarzyszyć na scenie artystom w czasie ich występów i staną się interaktywną częścią całego spektaklu. Owa służba to pewne obowiązki, ale też oczywiście i przywileje (m.in. darmowe zaproszenie na festiwal Global Gathering w czerwcu). Szczegóły otrzymacie od nas w mailach zwrotnych, a na wasze zgłoszenia czekamy jeszcze tylko do 17 marca pod adresem [email protected]

Bilety są cały czas dostępne w cenie 109zł w bileterii ftb.

(Materiały organizatora)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →