Abstrakcyjny John Daly jako The Smoke Clears

1 995
Zapowiedzi
Abstrakcyjny John Daly jako The Smoke Clears

John Daly wyda kolejny album, tym razem pod pseudonimem The Smoke Clears. W ramach nowego projektu artysta skupia się na tworzeniu abstrakcyjnych form muzyki elektronicznej.

Irlandczyk John Daly dorastał w rodzinie, w której muzyka odgrywała znaczącą rolę. Już jako nastolatek lubił spędzać czas w studio, ucząc się produkcji oraz gry na instrumentach – zarówno żywych jak i elektronicznych. Upór i konsekwencja opłaciły się, gdyż John obecnie jest cenionym artystą, który może pochwalić się wydawnictwami na m.in. Drumpoet Community, Compost, Rekids, Running Back oraz Poker Flat.
W ubiegłym roku John Daly wydał album „Sunburst” pod własnym nazwiskiem oraz singiel „Escape” pod nowym pseudonimem The Smoke Clears. Projekt ten ukierunkowany jest na muzykę bardziej abstrakcyjną, raczej nie mającą wiele wspólnego z klubowymi parkietami.
Album „Listen” to kontynuacja muzycznych wizji The Smoke Clears. Płyta ukaże się w limitowanej ilości sztuk na CD i vinylach. Poniżej znajdziecie odsłuch 2 kawałków z zapowiadanego krążka.
The Smoke Clears – Listen [Further]
Data wydania: 31.05.2013
Tracklista:
01. Listen
02. Plumb
03. Star Shine
04. Trace
05. Marine
06. Only
07. Freefall
08. Orbit
09. Cascade
10. Sleep Now