Johannes Heil w poznańskim IQ Club – BILETY

Zapowiedzi

Oficjalna impreza otwierająca poznański IQ Club zbliża się wielkimi krokami! Gwiazdami wieczoru będą Johannes Heil, Damon Wild oraz Jurek Przezdziecki! Zamów bilety na to wydarzenie już teraz!

Kilka dni temu pisaliśmy o IQ Club, który z hukiem powraca na poznańską mapę klubową. W ekskluzywnym wywiadzie właściciel klubu zdradził nam informacje m.in. na temat zmian, które zaszły w IQ, celach na przyszłość oraz oczywiście wspomniał o nadchodzących eventach. (Przeczytaj wywiad: „Poznański IQ CLUB w nowej odsłonie”)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oficjalna impreza otwierająca IQ Club odbędzie się 26 marca 2011 roku. Gwiazdą wieczoru będzie artysta, który czynnie działa na polu muzyki elektronicznej już od ponad 15 lat. To postać, którą każdy fan Techno musi znać. Na swoim koncie ma 9 autorskich albumów, ponad 50 Ep-ek dla takich renomowanych wytwórni jak Cocoon, Kanzeleramt, Datapunk czy też Klang Elektronika. Mowa o Johannes Heilu, który zagra w IQ Club w secie Live!

To jednak nie koniec muzycznych atrakcji. Na imprezie usłyszymy także na żywo Damona Wilda – właściciela legendarnej wytwórni Synewave! Na swoim koncie artysta ma ponad 100 wydawnictw i remixów dokonanych m.in. dla takich gwiazd jak: Joey Beltram, The Advent, Adam Bayer czy też Jeff Mills.

Poza gośćmi z zagranicy w IQ wystąpi także silny skład polskich artystów. Jako support usłyszymy Jurka Przezdzieckiego, który zaprezentuje się w występie Live, z dużą ilością świeżego materiału. Niedługo nakładem Definition Records ma się ukazać debiutancki album Jurka. Artystę wpierać będą Szymon Hollner, który w kwietniu dołączy do rodziny klasycznego labelu z Koloni Ware Records, Grzegorz Es oraz Sin. Na drugiej scenie swoje brzmienie będą prezentować Harty, Technik i Zolvic.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →