Jam The Club zdobywa Polskę!

Wydarzenie

Już w październiku rusza nowy cykl imprez i koncertów na klubowej mapie Polski pod nazwą Jam The Club!

Już 16 października 2010 roku odbędzie się pierwsza z zaplanowanych kilkunastu imprez pod nazwą Jam The Club. W największych polskich miastach przez blisko 3 miesiące podziwiać będziemy artystów prezentujących rożne gatunki muzyczne, od trip-hopu, rocka przez szeroko pojętą muzykę elektroniczną.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wśród największych gwiazd, które wystąpią w najbliższym czasie w naszym kraju są m.in.: Benga & MC Jungman, Shy FX, Kosheen, DJ Fresh, Stamina MC, Lenzman, Skream, Subwave oraz Jon Kennedy. Serwis Muzikanova.pl (Muno.pl) objął patronat nad wszystkimi imprezami Jam The Club.

 

Poniżej znajdziecie wstępny rozkład imprez pod szyldem Jam The Club:


16.10.2010 – Jam The Club pres. Benga & MC Jungman @ 1500m2 Warszawa

Benga to jeden z głównych reprezentantów sceny dubstep. Jego dyskografię obejmują dziesiątki singli i remiksów. Wraz znim na imprezie usłyszymy także MC Youngmana, który wspólpracował z takimi gwiazdami jak: Hype, Bryan G, Brockie, Nicky Blackmarket, ShyFX, Clipz, TC.

 

 

22.10.2010 – Jam The Club pres. Shy FX & SP:MC @ Lulu Belle Cafe Wrocław

Shy Fx to bez wątpienia ważny filar w rozwoju gatunku d’n’b. Legenda zagra już 23 października w wrocławskim Lulu Belle Cafe. To właśnie Shy FX pchnął d’n’b z podziemia na listy przebojów w połowie lat ’90 za sprawą takich utworów jak „Original Nuttah”, „Shake Your Body” czy „Don’t Wanna Know”. Wspomniany „Original Nuttah” stał sie szybko hymnem wszech czasów dla fanów ragga-jungle, a Shy Fx stał sie jednym z najbardziej szanowyncyh producentów tego gatunku.

 

29.10.2010 – Jam The Club pres. Kosheen (Full Live) @ Od Nowa Toruń

Kosheen to brytyjskie trio, które w swoich występach łączy ze sobą różne gatunki muzyczne – trip hop, drum&bass, rock czy też pop. Podstawowy skład Kosheen tworzą Markee Substance, Darren Decoder i Sian Evans.

 

 

30.10.2010 – Jam The Club pres. Kosheen (Full Live) @ Eskulap Poznań

20.11.2010 – Jam The Club pres. DJ Fresh, Stamina MC, Lenzman + Riya, Subwave, S.P.Y @ Eskulap Poznań

Ta impreza zapowiada się na największe wydarzenie d’n’b w Poznaniu w tym roku. Tego wieczoru murami klubu Eskulap zatrzęsą DJ Fresh, Stamina MC, Lenzman + Riya, Subwave oraz S.P.Y.

 

27.11.2010 – Jam The Club pres. Skream & SP:MC @ M25 Warszawa

Takiego wydarzenia nie można przegapić! Skream to obok Bengi jeden z głównych reprezentantów sceny dubstep. Artystę wspierać będzie SP:MC. To postać, którą mogliśmy już podziwiać na Hospitality Night w ubiegłym roku w Gdańsku. Bez wątpienia jest to jeden z najaktywniejszych Mc na scenie D&B.

 

 

02.12.2010 – Jam The Club pres. Happysad @ Estrada Bydgoszcz

Muzyka happysad to regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Zespół ma na koncie ponad 450 koncertów w całym kraju.


03.12.2010 – Jam The Club pres. Jon Kennedy live @ Mózg Bydgoszcz

Jon Kennedy to bez wątpienia jedno z większych objawień trip hopu ostatnich lat. Artysta wystąpi na początku grudnia w bydgoskim klubie mózg w wersji Live!

 


04.12.2010 – Jam The Club pres. Subwave, Jon Kennedy live, Lenzman @ CSG Gdańsk

 

10.12.2010 – Jam The Club pres. Lao Che @ Estrada Bydgoszcz

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →