’Najdłuższy event w historii europejskiego clubbingu’ wystartował z okrojonym line-upem

News

Event odbywający się w stolicy Rumuni musiał zrezygnować z występów takich artystów jak m.in. Nina Kraviz, Ben UFO czy Levon Vincent...

Festival Interval rozpoczął się w ubiegły piątek i potrwa do środy. Event reklamuje się hasłem: „Najdłuższy event w historii europejskiego clubbingu„, bowiem impreza miała trwać przez ponad 100 nieprzerwanych godzin w trzech klubach stolicy Rumunii.

Niestety nie obyło się bez problemów. Z powodu nowych regulacji prawnych dotyczących bezpieczeństwa, festiwal odbywa się tylko w jednym z trzech zapowiedzianych miejsc – klubie Control. W wyniku tych decyzji, z imponującego line upu zniknęły takie nazwiska jak m.in. Nina Kraviz, Ben UFO czy Levon Vincent.


Mimo tylko jednego dostępnego klubu, uczestnicy festiwalu dalej mogą bawić się przez pięć dni, przy setach takich artystów jak m.in. DVS1, Marcel Fengler, Recondite, Ame, Marcel Dettmann czy Youandewan.

Rumunia przeprowadza zmiany dotyczące przepisów bezpieczeństwa w nocnych lokalach po październikowym pożarze w klubie Colectiv. W tym niezwykle tragicznym wydarzeniu, zmarły 32 osoby a blisko 200 odniosło obrażenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →