Instytut Festival wraca do Modlina. Poznaliśmy pierwsze nazwiska

fot. materiały prasowe
News
Amelie Lens, Instytut Festival, Instytut

Dwukrotnie przekładany z powodu pandemii po dwóch latach wraca do Modlina. Instytut Festival ogłosił właśnie pierwsze nazwiska. Sprawdźcie to!

„Puk puk! A raczej Boom boom boom” skanduje ekipa Instytutu mogąc w końcu ogłosić pierwsze z wielu ogłoszenie dotyczące line-upu trzeciej edycji swojej 48-godzinnej imprezy w Twierdzy Modlin.

48h godzin nieprzerwanej muzyki na trzech scenach, na których usłyszycie starannie wyselekcjonowanych artystów ze szczytów elektronicznego Olimpu oraz mrocznego revowego Hadesu. Wolni ludzie, niebanalne emocje oraz niekończący się rytm, który połączy nas w futurystycznym misterium tańca. 

– czytamy w komunikacie

Instytut Festival is back!

Po dwóch latach pandemicznej przerwy, Twierdza Modlin ponownie przywita festiwalowiczów w ramach Instytut Festival. Ogłoszeni pierwsi artyści, którzy wystąpią w dniach 17-19 czerwca, reprezentują zarówno polską, jak i światową czołówkę sceny. A oto i oni: Amelie Lens, Anna Borsuk, Freddy K, Daria Kolosova, DUSS, Ryandu, Marcel Fengler, Michał Jabłoński b2b Szmer, Milena Głowacka, MRD, Narciss, OTHK, SHDW & Obscure Shape.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Save the date! Szaleństwo i ekscytacja – zagram na Instytut Festival 2022! Szczegóły za jakiś czas, ale zdradzę, że nie tylko nocna część będzie prawdziwą bombą

Rayndu

Po niezapomnianym występie na Fort Open Air 21′ #1 z wielką radością dzielę się wiadomością, że ponownie wystąpię z moim człowiekiem Michałem Jabłońskim! Tym razem na festiwalu Instytut 2022.

Szmer

Dwudniowy festiwal odbywający się w roku dwudziestolecia Instytutu odbywać się będzie na trzech scenach, w tym na nowej – Panorama Stage, ulokowanej na tarasie widokowym Twierdzy Modlin. Na tym samym, na którym zorganizowany został pierwszy – i jak się okazało z czasem – i nie ostatni Boiler Room x Instytut Festival. Organizatorzy zapowiedzieli drugą edycję projektu obu marek, którego szczegóły poznamy wkrótce. Do dyspozycji uczestników będzie miasteczko festiwalowe z wieloma atrakcjami, strefa gastronomiczna otwarta non-stop oraz obszerne pole namiotowe.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →