Impreza w toalecie publicznej? I to jaka!

fot. Mylondon.com
News
Impreza w toalecie publicznej? I to jaka!

Londyński klub Public Life, mieszczący się w dawnej toalecie publicznej, otwiera się ponownie jako The Warmer Room.

Na imprezę do toalety

Klub nocny The Warmer Room zostanie oficjalnie otwarty 4 listopada tego roku. Za inicjatywą stoi londyński kolektyw The Warmer People, czyli trójka przyjaciół z Wielkiej Brytanii: Thom Grant, Nathan Colinet i Giacomo Giraldi. Wcześniej pod tym samym adresem mieścił się lokal Public Life, który został zamknięty dokładnie dziesięć lat temu.

Początkowo nietypowa londyńska miejscówka zlokalizowana w starej toalecie publicznej działała przez sześć lat i gościła takie imprezy jak Secretsundaze. Od tego czasu przestrzeń Public Life była w dużej mierze nieużywana. Co ważne, posiada nienaruszony i znakomicie działający system dźwiękowy o nazwie Funktion-One. Według zapowiedzi właścicieli The Warmer Room będzie mógł pomieścić maksymalnie do 80 osób.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Mixmag.com

Ma być miło i przyjemnie

Na pierwszej tegorocznej imprezie w The Warmer Room wystąpi Leo Pol. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, trzeba tylko zarezerwować sobie wstęp na stronie internetowej klubu – można to zrobić pod tym adresem.

Będziemy korzystać z doświadczeń Public Life, ale chcemy zaprosić do współpracy nową generacją DJ-ów i realizować własną wizję. Chcemy również, żeby było to miejsce integracyjne, nieelitarne i żeby w środku było po prostu miło i przyjemnie

– tłumaczy kolektyw The Warmer People.

Rzeźnia numer 5

To oczywiście niejedyna nietypowa miejscówka, która została przerobiona na klub lub inne miejsce związane z muzyką. Niedawno pisaliśmy o nowym barze odsłuchowym, tzw. listening bar, który został otwarty w sklepie mięsnym w północnym Londynie i jest już dostępny dla odwiedzających. Lokal mieści się na Newington Green Road i jest otwarty w środy oraz czwartki. Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →