Ostatnie bilety z II Puli na ifestival!

Wydarzenie

Do ifestival w gdańskim CSG pozostało już tylko 10 dni. Mamy dla Was garść informacji dotyczących biletów na to wydarzenie!

Za nami już dwa muzyczne wydarzenia z serii 'Before i festival’, na których mieliśmy okazję usłyszeć Borgore’a oraz Netsky’ego. Był to jednak tylko przedsmak tego co wydarzy się 20 sierpnia. Na finałowej imprezie w gdańskim CSG na dwóch scenach wystąpią takie gwiazdy jak: The Qemists (Live!), State Of Mind, Logistics, Brookes Brothers, Bar9 oraz Chasing Shadows!

Przypominamy, że za pośrednictwem Muno.pl możecie nadal zamawiać bilety w cenie 55 pln, które dostępne będą tylko do 15.08. Po tym terminie ich cena wzrośnie do 65 pln. Radzimy się spieszyć, gdyż biletów z tańszej puli zostało już niewiele. Ciągle dostępne są też bilety VIP w cenie 99 pln, które gwarantują wejście na strefę „balkonu” (bar bez kolejek, miejsca siedzące, świetny widok na główną scenę, 2 drinki lub 2 piwa w cenie).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Już w najbliższy piątek, 12 sierpnia podany zostanie dokładny program festiwalu, nie zapomnijcie więc zajrzeć do nas na stronę.

I FESTIVAL LINE UP:

The Qemists (Live!)
State Of Mind
Logistics
Brookes Brothers
Bar9
Chasing Shadows

Zaprezentują się także DJ’e z kraju, czyli:
Tom Encore
GineeK
K1lla
Nexus Eight
Noisy Beat

Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →